Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolc miért ilyen borzalmas...

Miskolc miért ilyen borzalmas hely?

Figyelt kérdés
Ma voltam Miskolcon ismerősnél. Székesfehérváron lakom, hát Miskolc egy borzalmas hely. Búza téren konkrétan olyan vitás emberek vannak, hogy csak néztem. A belváros meg Diósgyőr egész nyugis helyek, de villamos konkrétan survival. Borzalmas ott lakni szerintem, hiába szép város, szerintem ott biztos érne atrocitás. Az emberek egy része számomra eleve fura, ilyen bunkó (nem sertés!) Meg ilyen fiatal lányok vagy fiúk de ilyen agresszívek.

2023. jún. 1. 19:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:
100%

#26:

Moldova György Érik a vihar című kétkötetes riportkönyve elég jól bemutatja Miskolc rendszerváltás utáni "lezüllesztésének" folyamatát, nem csoda, hogy az akkori polgármesteri hivatal - aki a könyvet megrendelte, szerződést bontott vele.


#25: Miskolcot, a miskolciakat évtizedekkel ezelőtt is sikk volt lenézni, én szegediektől hallottam többízben becsmérlő véleményeket.

2023. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 anonim ***** válasza:
71%
33-as. Miskolc az egész országban borsodi szegény megyeszékhelyként van "elkönyvelve" És ennek nem csak a c-típusú állampolgárok az oka. Rendszerváltás után ahogy te is írod tönkretették, a lakosság értelmes, jól képzett része lelépett. Valahogy nem látszik, hogy mi tudná megállítani ezt a nagy elvándorlást. Nem igazán sikerül a fordulat (eddig)
2023. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
84%

32 - itt van aki folyton a dunántúli városokat futtatja...

Hát, azért arányaiban Székesfehérváron is rengeteg a c. típusú ember, Szombathely meg maga a lepusztultság, fél éve még 40 éves Ikarusokkal tolták a rendkívül szar helyi közlekedést!

2023. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 anonim ***** válasza:
21%
Örülnél te, ha elköltözhetnél nyugat magyarországra :D
2023. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:
75%
Parttalan vita. Jártam már pár külföldi nagyvárosban, pl. Róma, Párizs, Amszterdam, vagy Prága. Azok 'városok', nem Miskolc, vagy Székesfehérvár.
2023. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 anonim ***** válasza:
55%
Bécset kihagytam.
2023. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 anonim ***** válasza:
3%
27) soroljad név szerint.kik azok akik annyira jó emberek Miskolcon?
2023. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 anonim ***** válasza:
3%
#39 Az orkok.
2023. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 A kérdező kommentje:

Szombathelyen az átlagbér nettóban 313 000Ft

Miskolcon 272 000 Ft


Szombathely oladi városrész egész olcsó, míg Miskolcon ami olcsó az-az Avas, és szerintem épeszű emberke oda nem megy.


Miskolc környéki falukat sem lehet összehasonlítani Szombathely környékével. Utóbbi rendezett, tiszta, előbbi gettó.

Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy Szombathely vonatközlekedése is milliószor modernebb.

2023. jún. 6. 11:28
 40/106 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezek mind Miskolcon születtek és híresek/ismertek lettek. Nem mind jó ember, pl. Repülős Gizi, a tolvaj.

2023. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!