Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolc miért ilyen borzalmas...

Miskolc miért ilyen borzalmas hely?

Figyelt kérdés
Ma voltam Miskolcon ismerősnél. Székesfehérváron lakom, hát Miskolc egy borzalmas hely. Búza téren konkrétan olyan vitás emberek vannak, hogy csak néztem. A belváros meg Diósgyőr egész nyugis helyek, de villamos konkrétan survival. Borzalmas ott lakni szerintem, hiába szép város, szerintem ott biztos érne atrocitás. Az emberek egy része számomra eleve fura, ilyen bunkó (nem sertés!) Meg ilyen fiatal lányok vagy fiúk de ilyen agresszívek.

2023. jún. 1. 19:33
 61/106 anonim ***** válasza:
95%

Miskolcon ott a Mályi-tó, és a hatalmas nyékládházi, kristálytiszta tavak, ahol még nudizni is lehet!!!

Sárospatak, Sátoraljaújhely, Tokaj, Eger - és az egész Bükk hegység a maga csodáival!

A városnak saját egyeteme van, a legrégebbi kőszínháza (gyönyörű!), rengeteg villamosa, és az ország legszebb kisvasútja!

2023. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 A kérdező kommentje:
61, igen, mint mondtam, gyönyörű Miskolc. Ettől függetlenül, élhetetlen.
2023. jún. 6. 23:18
 63/106 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az a város, illetve környék most arra lett felépítve, hogy mindenki oda járjon nyaralni, wellnesselni, kirándulni, pihenni. Így az ottaniaknak is lesz egy kis munkája. Az ország többi tehetősebb része pedig ott el tudja költeni a pénzét!
2023. jún. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 anonim ***** válasza:
65%

"Szendrő, Putnok, Ózd, Kazincbarcika, Olaszliszka, Szikszó, Beret"

És ezekhez mi köze annak, aki Miskolcon él? Vagy mit tehet róla, hogy hány roma él bennük? Döntsd már el, hogy Miskolcot fikázod vagy az egész Észak-kelet Magyarországot.


"mint mondtam, gyönyörű Miskolc. Ettől függetlenül, élhetetlen."

Te meg szép vagy, de ettől függetlenül ostoba.

2023. jún. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/106 anonim ***** válasza:
21%
64-es miért ostoba azért, mert szerinte élhetetlen?
2023. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert ha nem itt él, mi alapján állítja, hogy élhetetlen? Én itt éltem egész életemben, vannak a városnak hiányosságai, de nem degradálom le azt a 150 ezer embert, aki egész jól meg van itt is. Ismertem köztük olyan lokálpatriótákat (pl. építészt), akiknek egy fingja többet ért a kérdező összes mondatánál. Kinek akarja bizonygatni, hogy Miskolc élhetetlen? Ettől nem fognak innen varázsütésre elköltözni az emberek, ha meg neki nem tetszik, hát ne foglalkozzon vele, és ne jőjjön Miskolcra.
2023. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/106 anonim ***** válasza:
27%
Nem fognak elköltözni? Ezt komolyan mondod? :D Nézd már meg, hogy hányan éltek Miskolcon 30-éve, 20-éve és 10-éve. Az országban onnan költöznek el a legtöbben. Te biztosan ott élsz? Nagyon tudatlan lehetsz.
2023. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 anonim ***** válasza:
82%
Kispofám, 63 éve itt élek. Tudom, hogy egykor 200 ezer volt Miskolc lakossága, ezért írtam mára 150 ezret. Tudom, hogy a hiányzó 50 ezret nem az UFO-k vitték el, lehet, hogy innen költöznek el a legtöbben, de úgy értettem amit írtam, hogy nem az ilyen hozzád és a kérdezőhöz hasonló szarjankók lejárató kommentjei miatt fognak útrakelni, akik még itt vannak.
2023. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/106 anonim ***** válasza:
22%
Nem, szerintem sem ezért fognak eljönni BP-re, hanem mert élhetetlen. És erre mondtad a kérdezőnek, hogy ostoba. :D
2023. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/106 anonim ***** válasza:
78%
#68 Honnan tudod, hogy nem az UFO-k vitték el azt az 50 ezer embert? Pataky Attila is miskolci, és őt is elvitték az földönkivűliek. Lehet hogy azt az 50 ezer embert is elvitték, csak őket nem hozták vissza.
2023. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!