Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted az iskolákban...

HunLo kérdése:

Szerinted az iskolákban szükság van a hittan órákra és miért?

Figyelt kérdés

márc. 23. 15:10
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

De nem azt mondtad, hogy suli sem kell? :)

A "régi" oktatàs kitermelt azért pàr értelmes embert.


Bocsi, de szerintem kevered a szezont a fazonnal és meglehetősen rossz következtetéseket vonsz le.

IQ teszt? :)))

márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
De egyébként meg jó lenne a hittan ,mert legalább ad egy alapvető erkölcsöt az embereknek.
márc. 23. 17:56
 23/45 anonim ***** válasza:
Jaaaj 🤣
márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

,,De nem azt mondtad, hogy suli sem kell? :)


A "régi" oktatàs kitermelt azért pàr értelmes embert."


Értelmesen tönkre tették a bolygót!

De egyébként jó ,hogy írtad az iq tesztett ,mert én szerintem azt is meg kellene reformálni vagy kiegészíteni egy empátia tesztel ,mert a mai társadalom egy érző embernek kegyetlen.Túl sok az értelmes,érzelem mentes ,,kedves" ember!


Az a baj ,hogy környezet védelmi órárra is egyre nagyobb szükség lenne ,de ezzel párhuzamosan kellenek olyan órák ,mint a hittan ,ami egy minámálisan hozzá járul ahhoz ,hogy az emberek egy kicsivel erkölcsösebbek legyenek illetve együttérzők.

márc. 23. 18:02
 25/45 anonim ***** válasza:
12%

#24

Kérlek hagyd màr abba, az okos emberek teszik tönkre a földet, nem az a sok edukàlatlan egyed aki még olvasni is alig tud, veszi a hulladék ételt, nincs tisztàban egyéb mérgek kàrtékony hatàsàval stb...

Mert biztosan agyonképezték őket a suliban 🤣


Szóval szerinted meg kellene reformàlni az IQ teszteket is???

Mire, gyogyó tesztre ???😁


Jaj, ennyit rég nevettem 🤣

márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom de egyébként írtam is ,hogy mellé egy empátiával kapcsolatos tesztett is ki kellene találni ,mert az ,ami most van az borzalmas.
márc. 23. 18:15
 27/45 A kérdező kommentje:

,,Mert biztosan agyonképezték őket a suliban 🤣"


Hát igen.De ez is a jelenlegi rendszer végett van mert túl ,,hatékony".

Ha valami értelmesebb oktatási rendszert találnának ki az értelmesebbek akkor talán nem lenne ez sem.

márc. 23. 18:17
 28/45 anonim ***** válasza:
12%

Te kevered az EQ és az IQ fogalmàt.

Szerintem inkàbb menj a suliba és tanulj!!!

márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Én nem keverem ezért mondtam ,hogy mellé!
márc. 23. 18:18
 30/45 anonim ***** válasza:
56%
Összevissza megteheted magadat.
márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!