Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek!Mit szólnátok ha...

Ellenzékiek!Mit szólnátok ha kormányváltás után hittan,erkölcstan helyett LMBTQ aktivisták tartanának érzékenyítést az iskolákban?

Figyelt kérdés

2022. jan. 4. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
jaj de gyenge...
2022. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Maradjunk annyiban, hogy se a hittannak se az lmbtq hülyeségnek semmi értelme nincsen.
2022. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Semmit
2022. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Ezzel azt akarod mondani, hogy erkölcsileg egy pap azonos szinten van egy drag queen-nel? Amúgy szerintem is.
2022. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

#4

Ameddig a Tisztelt Egyház nem tisztázza és nem teszi ki azokat a papokat a soraiból, akik erőszakoskodnak vagy erőszakoskodtak gyerekekkel pl. hittan óra keretében, addig azért minden, amit az Egyház ezzel kapcsolatban állít, az álszent.


Kérdező:

Jó hecc ez a kérdés!

2022. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
5/ Milyen konkrét hazai példákat tudsz felhozni?
2022. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát én sokkal szívesebben hallgatnék olyan témát, ami a valóságban is érint, ami fontos az emberek számára, amivel megismerhetjük mások problémáit, hogy hogyan tudunk nekik segíteni, stb. Tök jó lenne, ha lenne egy olyan óra, ahol ezekről a kissebbségekről lenne szó, például a melegekről, transzokról, vakokról, süketekről, bénákról, cigányokról, szegény sorból valókról, stb. Hasznos téma lehetne a gyerekeknek, mindenképp hasznosabb mint a hitről tanulni, aminek az életben semmi hasznát nem veszik majd
2022. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

A melegek,transzneműek egy létező jelenség.

A vallás pedig hitbéli meggyőződésen alapszik.


Sosem értettem,hogy a vallásos embereket,akik a természet feletti dolgokban hisznek miért olyan fura létező dolgok megismerése,megértése,azt gondolná az ember,hogy ő nyitottabban gondolkodnak.


Én azt sem értem,hogy lehet egy vallást követni mindenféle kritikus gondolkodás nélkül.

Ha egy pártra is szavaz valaki,annak sem ért egyet minden intézkedésével.


Szerintem olyan ember nem létezik,aki mindent elfogad,amit egy könyvben leírtak,és be is tartja.

2022. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Nézd vissza elmúlt évtized híradásait.

[link]

[link]

2022. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Én azt sem értem a vallásos emberek egy részének miért ennyire nagy ellenség az LMBTQ.


Miért nem harcolnak ekkora erővel pl a családon belüli erőszak ellen?

Miért van az,hogy léteznek áldozathibáztatók,stb?


Attól,hogy egy gyerek melegeket,transzneműket lát nem lesz sérült,egy erőszakos,nárcisztikus,alkoholista családtag,szülő viszont tönkre teheti egy ember egész életét.

Tönkre vághatja az önértékelését,ami az egész felnőtt életére kihat.


Én ezt sokkal súlyosabb dolognak gondolom.

2022. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!