Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos,hogy nem kel a gyerekhez...

Jogos,hogy nem kel a gyerekhez,csak mert ő dolgozik?

Figyelt kérdés

Csak pénteken és szombaton hajalndo kelni a gyerekhez,mert O dolgozik,pénzt kell valakinem keresni. Ez igaz. Viszont, 17 hónapos lesz lassan a lányom,és már régóta nem szoptatok. De mindig volt valami,ami miatt kelni kellett hozzá. Átlag öt órákat alszok,három négy részletben. Nem feltétlen emrt ennyit fent van,de sokszor elaludni se sikerül,mire felkel,utána meg nem bírok visszaaludni. Nem tudom mivel vegyem rá,hogy hétközben is felkeljen,mert én már nem bírom. Folyamatos szivritmiszavarom van, aftaim,herpeszem,minden szr bajom a nem alvastol. Ha hazajön,már nem tudok aludni,akármilyen fáradt vagyok. Annyira túl vagyok porogve,hogy nem bírok,meg már este is van. Hétvégén tudok délelőtt visszaaludni,de kevés már. Szeretnék aludni éjjel,nem csak pár órákat több részletben.

Nincs egy épkézláb nagyszülő sem,nem számíthatok senkire.

Folyamatosan elfelejtem dolgokat,elhagyók dolgokat.

Napközben is állandó foglalkozást igényel,egy tál meleg ételt nem tudok nyugiban megenni.

Ja és hiába kel péntek szombat,valahogy az ő térfelén az ágynak annyira nem lehet hallani,vagy én nem tudom,de folyton oldalba kell bokodnom,hogy menj már a gyerekhez mert ébren vaan,sír.


Bocs helyesírási hibákért,sietnem kell az írással. Tanult ember vagyok,az egyetemet munka mellett csináltam,sok nem alvás volt akkor is,de az könnyebbnek tűnt mint ez.Most úgy érzem két darab szám összeadása.kihivas.


ápr. 25. 12:08
 71/102 anonim ***** válasza:
68%

Jaj mar bebiszitter , hogy legyen par oraja...


De hat irja , hogy hetvegen felkel a gyerekhez apci. Tessek ott van a par ora.


Hirtelen lett demens anya meg rafozes es takaritas is ? 🤔

ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
46%

Ha igaz volna ademens anya azt mar kiventillalta volna az eredeti ketdesben is,hogy sokkal jobban sajnaljuk.


De igy, hogy gyakorlatilag a ferj foz, takarit es delutan gyerekezik. Igy nem volt elev sajnalatra melto.


Bolcsibe adni azert , hogy legyen nyugodt par orat meg netto parasztsag.

ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk biztosan van ez a kimerült szint, nálunk elég volt a nehezebb alvásos hónapoknál, hogy hétköznap én vittem az éjszakát, ott éjjel-nappal nem aludtam,mert csak hordozva aludt napközbe, hétvégén viszont átvette, tehát ott teli éjszakát aludhattam, mellé elvitte délelőtt játszóterezni, piacra együtt, hoztak reggelit stb., addig aludtam vagy néztem egy sorozatot. Nekem ez amúgy "elég" volt így, hogy feltöltődjek és bírjam utána egy hétig újra, cserébe vasárnap én vittem el a lányom és reggelivel kávéval vártam őt, aznapra énideje volt, pihent, hogy ő is pihenhessen azért. Nekünk ez bevált. Ha betegség volt, akkor viszont mindketten keltünk, mert hányva lázasan nem bírtam ellátni a kicsit. Ott mindketten szétestünk. Nem igaz, hogy nem lehet valahogy felosztani, hogy mindenkinek jó legyen. Akik igazán szeretik egymást, ott fontos, hogy a másik is jó legyen egészségileg, mentálisan.
ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 A kérdező kommentje:

Nagyon sok válasz jött azóta,de nem.olvasom végig,mert ahogy látom nettó fröccsögés az egész, a kérdéshez semmi köze.

Furcsa lesz amit írok,de én nem tudom jelenteni a saját kérdésem..valaki kérlek jelentse,azzal,hogy a kérdező törölni szeretné,vagy bánom is én mivel

Komolyan,nem értem,hogy lehet ennyi raerő rosszindulat emberekben. Mondanám,hogy bánom,hogy kiírtam a kérdést,de hát vannak akiknek nagyon jó szórakozást ad.

ápr. 25. 16:11
 75/102 anonim ***** válasza:
64%
70es, igen, nálunk természetes hogy mindenki végzi a munkáját. A férjem dolgozik én meg a gyereket és háztartást viszem. Sajnálom a férjed ha nálatok még otthon is ugrálhat
ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
56%
76# Én viszont irigylem a férjed, mert talált egy cselédet.:D Mázlista férfi. Tehát ha nálunk szabi alatt átveszi a gyereket, az ugrálás? Én inkább téged sajnállak, nettó cseléd vagy semmi több. A férjem nyáron 2 hónapot itthon van, tehát akkor azalatt ő alhat végig, én ugyanúgy keljek 0 éjjeli nappali alvással, plusz lássam el a háztartást is, mert ugye az eszközökre rá van írva az én nevem, a férfinak letörik a keze ha szabi alatt megnyomja a mosógép gombját.:D mert ha nem tűnt volna fel ezt írtam, hogy szabi alatt segítsen be! Nem hétköznap, szabi alatt, szabadnapon. Ja ő itthon van két hónapot, a te elméleted szerint menjek én addig dolgozni mert nehogy már..:D De akkor elviekben én soha nem pihenek, ugye? Tudod nálunk feladat megosztás működik, semmit nem kell kérni. Mindenki csinálja a dolgát, de HA itthon van és akkor jár le a mosógép, kiveszi. Nem szoktam kérni semmire. Ha látja, hogy ülve elaludtam átvette tőlem a picit. Ha beteg voltam igen is részt vett kérdés nélkül. Hétvégén pedig együtt csináltuk, hogy igen is mindketten pihenjünk. Sajnállak, hogy nem tudod ezt megtapasztalni. Nálunk amíg nem voltak gyerekek, akkor is felosztottuk, pedig én többet dolgoztam, tehát neki kellett volna mindent csinálnia az itteni elméletek szerint. De attól én is kivettem a részem és ő is. Ha nem alszok hónapokig akkor se keltettem fel hétköznap éjszaka, na de hogy szabi alatt is alszik és pihizik, nekem meg már szívritmuszavarom lenne, na az nettó gusztustalan…
ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
Ja és 76# készülj, visszamész dolgozni is ez lesz nálatok, csak jön mellé a munka is. Dehát te vagy a nő, bírni fogod, munka háztartás gyerek, neki meg munka.
ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha az otthonba felvennék anyukád, hátha picit több idő-pénz lenne bébiszitterre. Meg hétvégén akkor ő kel éjszaka csak? Nem lehet, hogy picit vashiányod van ilyesmi és rátesz? Mert ha ott tudsz aludni, az úgy nem rossz azért.
ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
72%

Mi ez a bebiszitter mania ?


Ferj , dolgozik, foz , takarit, furdet , jatszik a gyerekkel. Pentek szombat fel is kel hozza ejjel...


Ezek utan még komolyan kell egy bebiszitter szegeny kialvatlan anyunak ? 😂

ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
49%

Azert akarod toroltetni a kerdest , mert a tobbsegtol nem kaptal buksisimit ?


De mivel még mindig csak frocsogesrol hadovalsz, latszik, hogy semmit se ertettel meg abbol amit tobben is mondtunk.

ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!