Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos,hogy nem kel a gyerekhez...

Jogos,hogy nem kel a gyerekhez,csak mert ő dolgozik?

Figyelt kérdés

Csak pénteken és szombaton hajalndo kelni a gyerekhez,mert O dolgozik,pénzt kell valakinem keresni. Ez igaz. Viszont, 17 hónapos lesz lassan a lányom,és már régóta nem szoptatok. De mindig volt valami,ami miatt kelni kellett hozzá. Átlag öt órákat alszok,három négy részletben. Nem feltétlen emrt ennyit fent van,de sokszor elaludni se sikerül,mire felkel,utána meg nem bírok visszaaludni. Nem tudom mivel vegyem rá,hogy hétközben is felkeljen,mert én már nem bírom. Folyamatos szivritmiszavarom van, aftaim,herpeszem,minden szr bajom a nem alvastol. Ha hazajön,már nem tudok aludni,akármilyen fáradt vagyok. Annyira túl vagyok porogve,hogy nem bírok,meg már este is van. Hétvégén tudok délelőtt visszaaludni,de kevés már. Szeretnék aludni éjjel,nem csak pár órákat több részletben.

Nincs egy épkézláb nagyszülő sem,nem számíthatok senkire.

Folyamatosan elfelejtem dolgokat,elhagyók dolgokat.

Napközben is állandó foglalkozást igényel,egy tál meleg ételt nem tudok nyugiban megenni.

Ja és hiába kel péntek szombat,valahogy az ő térfelén az ágynak annyira nem lehet hallani,vagy én nem tudom,de folyton oldalba kell bokodnom,hogy menj már a gyerekhez mert ébren vaan,sír.


Bocs helyesírási hibákért,sietnem kell az írással. Tanult ember vagyok,az egyetemet munka mellett csináltam,sok nem alvás volt akkor is,de az könnyebbnek tűnt mint ez.Most úgy érzem két darab szám összeadása.kihivas.


ápr. 25. 12:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
53%

Sohasem értettem, miérét NEM ALAP felkelni a pasiknak a SAJÁT gyerekükhöz.


Vagy ők csak élveztek egyet és számukra ennyiben ki is merült a dolog. Na EZ az undorító és szánalmas, nem az, amikor az éjszakázó anyuka merészeli megkérni a férjét, ugyan keljen már fel a gyerekhez.


Nem az anya igényei le vannak szrva, neki kss a neve, ha beledöglik is oldja meg, az meg kit érdekel, hogy hulla fáradtan kell éveken át funkcionálnia, a lényeg, hogy apuka pihenhessen.


Nem, nem kell pihennie, mert ő is vállalta a gyereket, és az ezzel is jár.

ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
66%
33# Van amit muszáj megcsinálnod. Az édesanyád ellátása is ilyen, vagy nálatok nem? Bár nálunk a családba anyósom ápolta az anyját, de kegyetlen kikészült volt, szinte hason csúszva ment sokszor, éjjel nappal el kellett látnia őt. De itt is kemény lehet beilleszteni a napjába még ezt is. Nálad olyan nem volt még, hogy volt hogy elfogytál, de muszáj volt megcsinálnod összeszorított foggal is? Volt energiád? Nem, de kénytelen voltál. De lehet itt csak ilyen cukormázas életű emberek vannak, akik sose láttak nehéz sorsot. :D
ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 A kérdező kommentje:

Nem idő és energia kérdése járok e anyámhoz.

A továbbiakban a frocsogoket figymem kívül hagyom

Anyám ápolása sajnos nagyon sokba kerül így jelenleg nem fér bele egy babysitter

A Gyedet a férjem veszi igénybe így két éves korig nem tudom bölcsibe adni

Vegyészmérnök vagyok, egy nagyobb cégtől jöttem el mint élelmiszer mérnök. Nem tervezek oda visszamenni,nagyon nem gyerek arra munkahely. Németül anyanyelvi szinten tudok,tervbe van egy képzés elvégzése amknutan tanithatok maganba és bizonyos nyelviskolák al. De ehhez az kellajd legyen rá kapacitásom. Az erre szánt pénz félre van téve.

ápr. 25. 13:39
 34/102 anonim ***** válasza:
84%
34# Nekem az nem tiszta, hogy akkor amíg anya otthon vagy oké, ő kel, majd visszamegy dolgozni, de ő ugyanúgy kel. Csak én nem értem? :D Ő is dolgozik már, akkor ott a csávóka kelhet szépen egy ideig, míg anya bele nem rázódik a melóba újra, stb., ha már eddig pihengetett. Vagy anyának soha nem jár a pihenés?
ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:
15%

"Van amit muszáj megcsinálnod. Az édesanyád ellátása is ilyen, vagy nálatok nem? "


Nem. Az ő ellátása nem az én feladatom. Az én feladatom a gyerekem ellátása. A gyereked az első, aztán a párod, aztán a szülő. Ha nem így gondolod, ne vallalj gyereket és bele se kezdj párkapcsolatba és pláne ne vállalj gyereket.

ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy minden kérdés alatt össze tudtok veszni :D

Nekem az a véleményem, hogy aki dolgozik annak pihennie is kell, ez teljesen egyértelmű. Neked sem kell belerokkani, ha más megoldás nem marad tényleg a fizetett segítség jó ötlet lehet. Már héti pár óra pihenés is sokat számít. A férjemnek pl.benne is van a szerződésében, hogy munkára alkalmas állapotban, kipihenten kell megjelennie, mivel nagy felelősség van rajta, Ő pl.rövid időn belül elveszítené a munkáját, ha éjjel nem aludna rendesen.

ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
86%

Ezt mondom én is, 37-es. Anyuka oldjon meg mindent, az nem fontos, hogy neki is lennének minimális igényei, ami sajnos kb kimerül abban hogy talán van ideje elmenni egy szepás gyerek mellől 2 percre szrni, de addig is üvölt a gyerek.


Semmi több, így járt.

ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
41%

"A Gyedet a férjem veszi igénybe így két éves korig nem tudom bölcsibe adni"


Dehogynem. A férjed dolgozik a gyed mellett, tehát mehet a gyerek a bölcsibe. Mondjuk kifogásnak jó próbálkozás volt

ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
34%

"Akkor te ha lenne egy DEMENS anyád, akkor hagynád, szrnád le, hogy mi van vele?"


Ha lenne egy demens anyám, akkor ápolási otthonban lenne. Az én felelősségem ELSŐSORBAN a kiskorú gyerekem. A bunkó stílusodat mellőzheted

ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
71%
Fú 38, anyukád a legjobbat tette volna, ha hagyott volna téged annak idején, büszke lehet a lányára. Szép ember vagy, gratulálok, fel se merül benned, hogy lehet átmeneti helyzet, lehet nincs hely, bármi? Komolyan hihetetlen, hogy van még ennél lentebb is, de van úgy néz ki…
ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!