Babavárósok HELP!?

Figyelt kérdés

Ha nekem van TB jogviszony igazolásom, attól igényelheti a férjem a babaváró hitelt?

Jól értelmezem a jogaszabályt hogy az a lényeg hogy az egyik félnek legyen 3 éves TB-jogviszonya. Akkor igényelni is nekem kellene, vagy attól igényelheti ő??



#babaváró #hitel #Tbjogviszonyigazolas
máj. 17. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is én kértem tb igazolást, de a férjem lett az adós és én az adóstàrs.
máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát igényelheti ő igen.
máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajjj nagyon szépen köszönöm 😊
máj. 17. 19:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Mint visszamenőleg kiderült 2 évvel ezelőtt volt a páromnak egy hónap fizetetlen szabadsága, ez miatt elutasították a kérelmét, de ő lenne az igénylő. Remélem így akkor oké lesz minden...
máj. 17. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb egyikotoknek kell 3 eves tb igazolassal rendelkeznie, ez mindegy ki. De mindketten igenylok vagytok, ugyanis hazastarsak vagytok, egyutt igenylitek a hitelt.
máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor remélem így minden rendben lesz 😊 köszönöm szépen
máj. 17. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Közösen igényelhetitek csak és egyikőtöknek kell az igazolást bemutatni, mindegy kinek. Hogy ki lesz az adós-adóstárs, melyikőtöké a hiteltörlesztő számla, stb., az is teljesen mindegy.
máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy. Mi mindkettőnknek kértünk igazolást és találomra egyet elvettek. Elég egy. Mindketten igénylök vagytok az a lényeg egyikőtöknek legyen
máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!