Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az embernek huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az embernek huszonéves koráig nem lesz párkapcsolata, akkor hagyni kell a fenébe az egészet?

Figyelt kérdés

Mert ugye milyen nőnek kéne tapasztalatlan, szűz "férfi", amikor mások 13-14 éves koruk óta tudják mi kell a nőnek. Ha nincs önbizalmad, egy nőnek sem kellesz, de hogy legyen az embernek önbizalma ha ennyire le van maradva? Ezt már nem lehet bepótolni, mert ha vannak is huszonéves szűz nők, biztosan nem kezdenének ilyen férfival, semmi vonzó nincs ebben az állapotban.


Szerintem még egy tizenéves lány is kiröhögne olyan szerencsétlen vagyok.



ápr. 24. 07:01
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
77%

Kérdező, neked nem azért nincs barátnőd, mert szűz vagy. Nem is azért, mert mert nem vagy nagymenő. A gond az, hogy nyakig ülsz az önsajnálatban és csak panaszkodsz ahelyett, hogy tennél az ügyért.


Azt szokták mondani, hogy ha a gödör fenekén vagy, az első és legfontosabb, hogy hagyd abba az ásást!


Hadd meséljem el én hogy voltam: tizenéves koromban folyton vágytam egy barátnőre. Sütött rólam, hogy görcsösen akarok nőt, hát nem is jött össze. Én is panaszkodtam, én is irigyeltem a párokat. Aztán tudod, mit tettem? Összeszedtem magam és kerestem valamit, amiben jó vagyok, amiben sikerélményem van. Nekem ez a munkám volt, amit szeretek és jó vagyok benne. Ebből építettem önbizalmat illetve eljártam társaságba, kerestem hasonló érdeklődésű embereket, fejlesztettem magam. Könnyű volt? Nem! Sok visszautasítást kaptam? Naná! De igenis bepróbálkoztam a lányoknál. Na nem úgy, hogy ajtóstól a házba, hanem először csak sokat beszélgettem a lánnyal, aztán elhívtam valami közös programra. És még itt is sokszor estem pofára, mert pl volt, hogy a lány simán eljött velem, amiről én azt gondoltam, hogy randi, aztán kiderült, hogy van barátja és csak haverságból töltötte velem az időt. Pedig ott a lány még jeleket is küldött, hogy érdeklődik.

Egy szó, mint száz, 24 éves koromig szűz voltam. Nem volt probléma. A lány is bénázott.

Most 41 vagyok, feleségem, családom van.


Szóval: fejezd be az önsajnálatot, keress valamit, amiből sikerélményed van (munka, hobbi, kreatívkodás, bármi) és építs belőle önbizalmat. Addig pedig ne akarj görcsösen nőt szerezni, mert azzal ijeszted el őket.


Ja, online ismerkedés is működik, de ott nagy türelem kell, mert kb csak akkor tudsz labdába rúgni, ha 500 nőnek írsz és talán abból lesz egy-két randid.

ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
64%

Online ismerkedésnél rettenetesen számít a fotó... nekem 0 sikerem nem volt, míg nem csináltattam profi foróssal fotókat magamról...

+ sokan nem hiszik, de a bemutatkozás is...

Ameddig a bemutatkozó szövegemben kapálóztam, hogy milyen nőt keresek, meg a "másik felem" meg ilyen faxságok, addig évente volt kb 3matchem... majd mikor leírtam kerek perec pár sorban, hogy mi a munkám, mi a hobbim, mit szeretek csinálni, kedvenc filmem, sorozatom, animém... 1 hónap alatt volt 5match, abból 1 a feleségem azóta.

ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

"Szóval: fejezd be az önsajnálatot, keress valamit, amiből sikerélményed van (munka, hobbi, kreatívkodás, bármi) és építs belőle önbizalmat."


Na és akkor mi a teendő ha semmi nem ad sikerélményt? Ha az ember tűz ki magának célokat, el is éri, más is megdícséri, de ő egész egyszerűen képtelen büszke lenni magára? Akkor honnan kéne jönnie az önbizalomnak? Mert ha én valamit elérek akkor vállat vonva elismerem hogy ez van, de büszkeséget egyáltalán nem érzek.

ápr. 24. 13:18
 24/30 anonim válasza:
64%
Akkor nem a megfelelő tevékenységet próbálod. Biztosan van olyasmi, ami örömet okoz! Azt kell megtalálnod!
ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
64%
Akkor keress izgalmakat, motorozz, bringázz, nem csak sikerek léteznek, hanem sportok is amik összehozhatják az embereket... legjobb haverom a dunán egy kajakban ülve ismerte meg a párját.összetalálkoztak mindketten egy egy kajakban aztán ez volt az első "randijuk" is, együtt kajakozva kirándultak egyet.
ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el minden hozzászólast, de amit én gondolok:

Ha egy nő megkedvel, beléd szeret, nem fogja érdekelni hogy szűz vagy-e. Persze vannak olyan nők, akik ítélkeznek, kibeszélnek...de azok számítanak? Nem. Nem azoknak kell "megfelelned"

Lehetsz 20 nővel is, ha valaki akar rajtad nevetni az úgyis fog valamin. Ezt megkell tanulni elengedni.

Ahhoz a részhez hogy nem látod a nőn hogy lenne esélyed, azt csak akkor fogod megtudni, ha például elhivod kávézni. És mi lesz ha visszautasit? Semmi. Ne rettegj attól hogy elmeseli a csajoknak. Millió ferfit utasitanak vissza mégsem adják fel.

Én például míg egyetemre jártam, dolgoztam közben egy gyárban. Én elég szegyelnos típus vagyok, ha nem a közeli barataimrol van szó. Az exem felé még egy mosolyt sem bírtam magamra erőltetni, míg nem tudtam meg hogy azért jár az asztalomhoz mindig ő ellenőrizni, mert tetszem neki. Utána méginkább zavarban voltamés ránézni alig mertem, pedig tetszett. nem mondom hogy ez a jó, de vannak ilyen esetek is. Én ha tetszett valaki ha nem, nem tudtam kimutatni. Lehet Te is belefutsz ilyen lányokba. Megprobalod elhivni valahova, ha nem jön össze hát majd jön más akinél megprobalsz nyitni.


Mellesleg az ex akiről beszélek, előttem nagyon sokáig nem volt nővel és tudnék mesélni mik történtek, de egyaltalan nem érdekelt.

ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Arra koncentrálj hogy kapcsolatot/szexet szeretnél és ne arra hogy szűz vagy és tapasztalatlan. Amúgy meg vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben mint a kapcsolat és a szexelgetés,de erre úgyis majd az első utàn jössz rà
ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Aktív Szál jó dolgokat ír, de nem lehet mindenkinek a segítségére, mert én pl. utálom a munkám és teljesen kiégtem már benne. Semmi erőm nincs szabadidőmben sem, alig várom, hogy pihenhessek. Amíg sportoltam, sosem volt lehetőség ismerkedni, ahhoz is hatalmas szerencse kell, amit 13:33-as írt. Amit írtak, hogy nézhetünk pl. szabadidős tevékenységet, nyilván néztem én is sokszor, de nem találtam olyat, ami örömet/sikerélményt adhatna nekem és ha létezne sem lenne erőm hozzá.
ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Menj prostihoz.
ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha kiégtél a munkádban, akkor váltani kell.
ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!