Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavarna az ha egy huszonéves srácnak ti lennétek az első párja?

Figyelt kérdés
Ha amúgy nincs vele semmi gond, tehát nem pszichopata, őrült, nem igénytelen, nem drogos, stb. csak szimplán félénk és/vagy nem talált még eddig senkit, okozna ez számotokra problémát, és ha igen mekkorát?

2022. aug. 15. 18:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem szeretnek már valakivel mindent elölről kezdeni. Nekem fontos, hogy legyen kapcsolati tapasztalata. Volt egy párom, akinek nem volt és miután lett egy kis önbizalma, jól el is hagyott, mert meg másokkal is akar ismerkedni. Így családalapítás előtt nekem senki ne húzza már az időmet. Erre ott lett volna a kamaszkor.


25N

2022. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Felnőtt és tapasztalatlan akkor kuka
2022. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Huszon évesen már ki vannak forrva a saját szokásaid,személyiséged stb.


Ha egyedül voltál addig,nincs tapasztalatod párkapcsolat terén,akkor nehéz lehet ezeket a szokásokat elhagyni,ami lehet a párodnak nem tetszik.


De ha képes az összecsiszolódásra, kompromisszumora akkor nekem nincs vele bajom!

2022. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Kitalálom az a 25 éves pasi vagy aki kiírkálta hogy ciki hogy 25 évesen nem volt csaja...stb.
2022. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj hogy tuti 2-3 év múlva menne másokhoz is, mert rájönne, hogy még nem szexelt elég lánnyal. Nem is az, hogy megcsalna, de tuti szakítana.


Meg azért ha ennyi ideig nem volt semmi, akkor ezer százalék, hogy nagyon félénk és az első időkben a fenekemet nem merné megfogni, nemhogy jól megk.urni :D Meg elkövetné az összes létező hibát, amit egy párkapcsolatban lehet, mert eddig nem volt más, akivel gyakorolta volna a dolgot.

2022. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mennyi a fizetése.
2022. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Első vagyok, 25 éves no.

De, volt már párom, három eddig, most vagyok a negyedikkel.

Két csalódás után a harmadiktól vártam a csodát, a komoly kapcsolatot és a családot, de lelépett, mert másokkal nem dugott meg.

2022. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, hogy ha tegyük fel valami csoda folytán teljesen rendben lenne minden más, kölcsönös vonzalom, szeretet, hasonló érdeklődés és mentalitás.

Számomra nem lenne hátrány, ha tegyük fel érdekelne a párkeresés. Viszont amit a többi válaszoló leírt felettem azok teljesen racionális és érthető érvek, tehát ezeket is vedd számításba.

2022. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Személyiség függő szerintem. Az is lehet, hogy szerencsés fogás, az is lehet hogy egy gyökér. De ha olyan lenne a személyisége, akkor bem zavarna.
2022. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Voltam ilyennel. Akkor szakitottam mikor rajottem hogy nevelem. Eppen ezert sosem szeretnem ujra.
2022. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!