Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonévesen ismerkedhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen ismerkedhetek középiskolában?

Figyelt kérdés
Felnőttképzésre járok be egy középiskolába ahova rengeteg dekoratív 14-18 éves nő jár. Szerintetek lehet így párt találni? 26 éves vagyok, de fiatalnak nézek ki, letagadhatok 8 évet.

2023. szept. 6. 21:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
53%
A törvény nem tiltja. Erkölcsileg meg döntsd el te magad.
2023. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%
Azért ne a 14 éveseknek, ha lehet.
2023. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
33%
Már megint egy kisnyugdíjas akkor fiatal lányban reménykedik.
2023. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
14%
+ hat. Hajra
2023. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%
Huszonévesen még elég kisfiús kinézetem volt, így a korombeli lányok nem tekintettek partnernek. 26 évesen jártam 16 éves lánnyal. Annak ellenére, hogy 10 évvel idősebb voltam nála, nem voltunk nagyon más életszakaszban, mert mindketten tanultunk még. Mivel te is tanulsz, ez nálatok is fennáll. Nálunk a közös érdeklődés is megvolt, mert ugyanazt a sportot űztük. Két évig tartott a kapcsolatunk és azért lett vége, mert külföldre ment tanulni.
2023. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
#3: Nem kizárólag a fiatalabb nők érdekelnek (bár jobban elbeszélgetek a 16 évesekkel), a velem egykorú, vagy idősebb, 40 feletti nőket is nagyon vonzónak találom.
2023. szept. 6. 23:50
 7/34 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell senkinek sem magyarázkodnod, ahogy egy nő is mondhatja, hogy őt csak a magas/jóképű/izmos/stb férfiak érdeklik, ugyanúgy te is mondhatod, hogy téged csak a fiatal nők.
2023. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
Ők tini lányok, nem nők.
2023. szept. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
58%

A sok gyerekbszó úgy képzeli hogy a felnőtt érettségi felkészítés úgy néz ki hogy a 8 általánosos felnőttet beteszik a gyerek közé. Aha...

Hogy működik ez szerintetek? Hogy beül ez a 26 éves a 14 éves kisgyerekek közé az osztályterembe? Vagy hogy az A osztályban megy a gyerekeknek a tanóra, a B osztályban meg eközben a felnőtteknek, aztán szünetben összefutnak a büfében, és leveleket adnak egymásnak? :D


Kérdező soha a büdös életben nem fog találkozni egy gyerekkel sem (gondolkozzunk! ki látott a gimijében felnőtteket a tanárokon kívül?) mert az ilyen képzések vagy levelezők, vagy pedig esti tagozatosak.

De ez úgyis csak egy ostoba sz.r troll kérdés, és kérdezőnek gondolom csak a fantáziáját izgatják a gyerekek, meg az ilyen szituációk. Azok meg akik a kiskorúakat nőknek hívják, jó lenne ha [nem írom ki mert törlik a választ].

2023. szept. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem követsz el olyan dolgot amivel börtönbe kerülhetsz, és nem csak dugni kellenek a lányok (arra vannak prostituáltak), akkor én ajánlanám, mivel ott még találhatsz értelmes, szűz, tiszta lányokat akik teljes mértékben el tudnak köteleződni feléd. Ez a már nem-szűz, kiélt lányoknak lehetetlen.


Az olyan dolgokon hogy "pedofília" ne aggódj addig amíg nem szeged meg a törvényt és a lány családja elfogad (ha jó egzisztenciád van és normális férfi vagy, akkor én elfogadnék ilyet a lányomnak (ha lenne)), az pedig hogy az átlag NPC ember manapság mit gondol teljesen irreleváns, mert 100 évvel ezelőtt teljesen mást gondoltak, a teljes gondolkodásuk csak és kizárólag programozás eredménye.


A feminizmus előtt nem volt ritka 12-16 éves lányokat feleségül (i.e. nem ingyen prostinak, mint a mai lányok) adni értelmes, egzisztenciával rendelkező, megbízható férfiaknak.

2023. szept. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!