Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 körüli férfiak! Csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli férfiak! Csak egy kamu szöveg, hogy el tudnátok képzelni egy huszonévest komoly kapcsolatra vagy tényleg van ilyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tényleg létezik ilyen, hogy egy huszonéves nőt el tudtok képzelni komoly kapcsolatra, ha a kortársainál komolyabb/érettebb felfogású pl? Szerintem ez egy kamu duma lehet és valójában csak a szexre pályáznak. Voltatok már ilyen helyzetben?

2022. dec. 20. 21:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerű: aki érett és nem csak arra hajt hanem kapcsolatot keres és el akar köteleződni, az igen. Aki pedig csak a fiatal zsenge húst látja benne és nem akar semmi komolyat, az nem..
2022. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Persze. Egy huszonéves nőnek szerinted csak a fiatalsága lehet értéke? Viszont érettségben óriási különbség van egy 20 és egy 29 éves nő között. Felnőtteknél igazából ez az a 10 év, amikor a legtöbbet változik az ember.
2022. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%

25 éves nő már felnőtt, jobb esetben önálló.

Úgy tekintesz magadra, mint egy tinire, de helló, már nem vagy az!

2022. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
24%
Kizárólag huszonévest tudnék elképzelni. Harmincasok, negyvenesek nem kellenek.
2022. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2022. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%

Nekem egy huszonéves inkább frusztráló. Szerintem kijönnek előbb-utóbb a korkülönbség miatti dolgok.

Mivel komoly kapcsolatot keresek, ezért számomra az életritmusbeli hasonlóság a fontos. Vannak csinos nők a 30-as, 40-es korosztályban is, úgyhogy a külső csak egy kis rész - együtt kell élni a másikkal, és sokkal fontosabb, hogy ilyen téren hasonlóság legyen, közös célok, stb.


Szóval emiatt valahogy nem érezném magam biztonságban egy huszonévessel. Ettől még lehet hogy működne a dolog, de én magamtól nem számolok ezzel a korosztállyal. Ha véletlenül mégis így hozza az élet, akkor emiatt nem leszek ellene a dolgoknak. Viszont én már néztem nálam pár évvel idősebbet is.

2022. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az élethelyzete számítana.
2022. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
68%

Bár én még csak 36 vagyok, de a párom 24 éves. Nem kisbaba, nem kisgyerek, nem kislány már. Nem is értem ezek a baromságok honnan jönnek. Akik ezt írták nem voltak még pl. 24 évesek? Mit csináltak annyi idősen még, babáztak? (Jó, értem, irigy emberektől jönnek a hülyeségek.) Amúgy a nagyszüleim között 10 év korkülönbség volt, a szüleim között 7 év van a férfiak javára és ők is jól megvoltak/megvannak évtizedek óta tartó házasságokban.


Való igaz, hogy pl. egy velem egykorú 36 éves nőt nem tudnék elképzelni magam mellé, mert általában nem vagy pontosabban kevésbé tartom őket vonzónak és ha tudok találni vonzóbb nőt, akkor találok. Felőlem a korombeli nők is tarthatnak engem nem vonzónak, nem érdekel, mert szabad országban élünk és mindenki találhat maga mellé olyan párt, amilyet szeretne és tud. Komolyan azt hiszem ilyenkor, amikor meg akarják mondani valakiknek, hogy ők együtt lehetnek-e vagy sem kor alapján, azok jobban szeretnének valamilyen iszlám országban élni, ahol az emberek beleszólhatnak a másik szerelmi életébe.

2022. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%

Ha vki mellett megtanulta már azt hogy a komoly kapcsolat az igazi és a jó, akkor van esély.

Csak érdekes hogy miert 20minuszosokban keresi.

2022. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
43%
48 vagyok. A 30 alattiak gyerekek, a 30-40-esek tetszenek de túl nagy a korkülönbség (arra is gondolni kell, hogy mi lesz 10 év múlva… nekem alig áll a cerka, a csaj meg ott virgonckodik majd 40 évesen?). A 40+ az én saját korosztályom, ők kellenek.
2022. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!