Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, randin baj ha megkerde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, randin baj ha megkerdezem a lánytól hogy szőrös, fazonos vagy csupasz a puncija? Melyiket szereti?

Figyelt kérdés
márc. 28. 23:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ha a téma olyan,akkor nem baj.Tőlem többen is kérdezték már,nem zavart sosem.
márc. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
Semmi közöd hozzá.
márc. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

"Na de kérdés melyik randin.. első? vagy már harmadik, negyedik amikor egyértelmű, hogy van szimpátia és vonzalom?"


Ezzel sem értek egyet. Szerintem akinek fennakadásai vannak az emberi testtel kapcsolatban, az ne ismerkedjen.

márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy? Te csak szexre mész, nem padig a nő érdekel, csak a nemi szerve. Keress olyat akit ez nem zavar. + ez bármikor változtatható dolog, így hogy a jelenlegi állapota milyen, ahhoz semmi közöd, míg nem vagytok kapcsolatban. Ha meg kapcsolatban lesztek, akkor meg kérdés nélkül is tudni fogod.
márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha előre egyértelműen tisztázva lett, hogy csak szexkapcsolat és semmi egyéb, akkor oké.


Más esetben meg kukázva leszel, és még csak meg se lepődhetsz rajta.

márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem baj de kérdés te mit tudsz nyújtani.
márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
#16 a szőrt növesztik, nem nyújtják. 💩
márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj! Így rögtön tud kukázni akinek ez unszimpatikus, a nők sem szeretik ha az idejüket vesztegetik.
márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok, de ha nekem fixa ideám, hogy a férfi nemiszerve (vagy az egész teste) legyen teljesen csupasz vagy, és emiatt megszakítom az ismerkedést, akkor inkább ne ismerkedjek. Ennél kisebb dolgok miatt abbahagytam.
márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Kva nagy baj

Ha már egyáltalán felmerül benned ilyennel sosem randiznek

márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!