Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mikor várják az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor várják az első csókot? Amikor megkérdezed egy lánytól, hogy szeretne-e járni veled, akkor az olyan, mint amikor egy férfi megkéri egy nő kezét és utána smárolnak? Sejtem, hogy ez a lányoknál változó, de hozhatnátok fel példákat. Köszi.

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A járás kezdetekor.
2012. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
meg ne kérdezd hogy "szeretnél-e járni velem?" mert akkor kapásból tudni fogja hogy egy gyökér vagy :D ilyet egyszerűen nem kérdezünk, vágod?
2012. jún. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
01:18, mekkora válasz:D Tényleg így van amúgy. Meg ne kérdezd, majd úgy is tudni fogod, hogy mikor kell lecsőrözni a lányt, ezt a "mondjuk ki, hogy járunk, mert akkor tök más lesz minden" baromságot meg felejtsd el.
2012. jún. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dark27 ***** válasza:

Figyu ne légy gyökér! Ha tetszel a lánynak talán a legalkalmasabb pillanat mikor hazakíséred! Ha jó vagy a csajnál úgyis hagyni fogja, vagy ha mégsem jön össze nem kell fosni! Ha mégse jön össze, de eljön a következő randira akkor tuti h okés minden. Légy férfi! Amúgy ha nem vagy szimpi neki úgyis elfogja húzni a fejét max ilyenkor megbeszélheted vele hogy mutassa be a barátnőit :D

Egy rövid példa: Mond neki hogy súgni akarsz valamit, (nézz is körbe mintha figyelnének vagy hallgatózna valaki a közelbe így kicsit hitelesebb) nagy levegő aztán lesz ami lesz. Én nem szoktam lacafacázni XD Meg aztán a nők ezen úgyis átlátnak ;)

2012. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!