Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megkérdezem egy lánytól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezem egy lánytól, hogy régen (30-40 éve) ez a színész (pl Paul Newman) jól nézett ki, sármos volt, akkor miért jön rögtön a nem válasz?

Figyelt kérdés

A régi sármos pasik a mai lányok nagy részének miért nem tetszenek? Pedig azok még igazi férfiak voltak, volt bennük erő, kisugárzás stb.


De szinte az összes mai lány rossz szemmel tekint rájuk, mert ilyen Bieberekre, meg Z. Efronokra nedvesedik a bugyijuk, akikben kb olyan szinten van a férfiasság, mint térdkalácsban a mazsola.


2012. febr. 29. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván sok 30-40 éves filmet néznek a mai lányok.
2012. febr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
27 vagyok, csak én a 90-es években nőttem fel főként, és akkor még sok ilyen filmet, sorozatot adtak a tvkben, ahol ilyen pasik voltak. Pl Patrick Duffy és még sorolhatnám. Manapság tényleg nem sokszor adnak régebbi filmeket, pl 80-as évekbeli filmet. Mert csak ezek a divatvámpírók furkosnak a tv képernőy előtt.
2012. febr. 29. 11:13
 3/10 A kérdező kommentje:
furtkosnak a tv képernyő előtt.
2012. febr. 29. 11:14
 4/10 A kérdező kommentje:

azta betyár: futkosnak.

Most már csak leírtam helyesen.

2012. febr. 29. 11:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem is biztos, hogy tudják, hogy nézett ki.

Fiatalabb korában elég kölyökképű volt az én ízlésemnek, de a kor baromi jót tett neki. Középkorú pasiként nem az a "futottak még" kategória volt. :)

2012. febr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát mit csinálsz,ha ez van,
2012. febr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lizzi77 ***** válasza:
Nálam Paul Newman az egyik örök kedvenc.Veszettül tetszettek azok a nagyon kék szemek, meg a kisfiús mosolya. A mai 15-25 -ös korosztálynál, hacsak nem amatőr filmesek, vagy régi film rajongók, hiába is mondasz ilyeneket, hogy James Dean, meg Montgomery Clift,Stephen Boyd, max. azt hiszik, valami régi divatcézárok voltak, mint Yves-Saint Laurent.
2012. febr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát megnéztem a fiatalkori képeiket, de egyik sem az esetem. Egyszerűen apám ugrik be róluk. Az a stílus az ő fiatalkori képeire, stb. emlékeztet, de arcra sem tetszenek nekem ezek a pasik.

Bieber undorító, Zac Efronnak szerintem nagyon szép arca van, és szerencsére jót tett neki az utóbbi pár év, eléggé megférfiasodott és sokkal jobban néz ki.


Összehasonlításképpen:

[link]

[link]

2012. febr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 21L vagyok és gyerekkorom óta "szerelmes vagyok" Harrison Fordba, Kevin Costnerbe, Anthony Perkinsbe és Robert Redfordba.:D Némelyikük jobban néz ki idősebben mint fiatalon(igaz Anthony már nem él, de ő csak fiatalon nézett ki eszméletlen jól).
2012. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked jót tenne, ha eleve csak olyan lánnyal kezdenél, akinek tetszenek ezeknek nagy öregeknek a fiatálon/középkorúan készült képei és fiatalon/középkorúan forgatott filmjei.
2015. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!