Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az "gáz", ha előtte megkérdeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "gáz", ha előtte megkérdezem a lánytól, hogy megpuszilhatom-e (szájrapuszira gondoltam)?

Figyelt kérdés
A múltkori randin megpróbáltam megfogni a kezét, de elhúzta, és kellemetlen volt neki is, és nekem is rosszul esett. Ezt most el szeretném kerülni. Honnan tudjam, hogy ő mit akar?
2010. febr. 4. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2010. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
őszintén sztem fiu részéről gáz nézz mélyen a szemébe én tudni fogod hogy mit akar:) sok szerencsét
2010. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lány ad jeleket, amiket meg kell látnod és értened hogy mi kell neki. Lehet hogy hamar megy, lehet hogy kis időbe bele fog telni, de ne rohand le. Ha látod rajta (miután érted a jeleket), akkor finoman húzd magadhoz közel, és... ;)


Egyébként azért esik rosszul neked, mert bele éled magad nagyon. Indulj egy alapról, pl már annak örülj hogy ott van veled. Minden egyéb plusz, már ajándék ami történik :) Persze a kellő időben lépned kell, csak lásd mit szeretne :)

2010. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki megkérdezni. Sokkal rosszabb, ha egy esetleges lerohanás miatt faképnél hagyd. Jó, ha tudja, hogy figyelmes vagy vele szemben.
2010. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nemgáz, sztem aranyos. de amúgy ha a kezét sem hagyja h megfogd akkor sztem megse kérdezd a szájrapuszit, mert úgysem fogja engedni, és megint égsz.
2010. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"A lány ad jeleket, amiket meg kell látnod és értened hogy mi kell neki."


Nem volt még barátnőm, és én sajnos nem értem a jeleit :(

2010. febr. 4. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs, az előzőhöz nem írtam a nevem.


Nos, a jeleket idővel megtanulod "meglátni", értelmezni. Nem fog elsőre hibátlanul menni, és írtam is hogy bele fog telni egy "kis" időbe mire látod és érzed rajta mit szeretne. Ne add fel, csináld ugyanígy tovább, óvatosan, és figyeld meg milyen szavaidra hogy reagál. Menni fog ez ;)


Laci

2010. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek logikus jelek, nem csodálom nem érted. Ő sem tudja mit akar, próbáld meg. Kit érdekel, hogy gáz vagy nem ? Ha nem engedi, elhúzza magát akkor sajnos ennyi volt, fel kell dolgoznod, nem könnyű de jobb a kegyetlen valóság mint más.
2010. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!