Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valóban lehet, hogy szellem?

Valóban lehet, hogy szellem?

Figyelt kérdés

Hajnalban furcsa dolog történt, mert a 6 éves kisfiú közöttünk aludt és felült az ágyban beszélni, majd sírni. 4-5 percig sírt és dölöngélt előre-hátra nyitott szemmel, majd miután kivittem mosdóba, akkor tudatosult benne, hogy hol van és nem emlékezett semmire, alatta viszont izzadság folt volt az ágyon.


Ezt követően találkoztunk a lakás volt lakóival, akik elmondták, hogy kétszer is voltak náluk tisztítók, mert az ő kisgyerekük folyamatosan látott mind a két szobában éjszakánként egy bácsit.


Én sosem hittem ilyenekben, de ez rettentően furcsa volt.


márc. 9. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

#9

Én is meglettem gyanúsítva, pedig nem is tudok angolul, meg más nyelven sem. Aztán Szervízmérnök úr egyszer linkelt ide egy jó szellemes oldalt. Na azért hálás vagyok, fel is pontoztam, azóta azon az oldalon lógok, mivel szerencsére lefordítja a mobilom, bár sokszor elég pontatlanul, szóval a nyelvi helytelenségekből lehetne leghamarabb rájönni, ha kimásolva linkelnék ide történetet.

Nagy meglepetésemre azonban belefutottam azon a külföldi oldalon egy olyan történetbe, ami 99%-ban megegyezik az én egyik élményemmel, amit még évekkel ezelőtt több magyar fórumon is megosztottam. Az írója amerikai, szóval biztos nem lopta a történetem. Meg van is azért némi eltérés, de akkor is meglepő a hasonlóság.

Szóval nem kell paranoiásan azt hinni, hogy mindenki másolja ezeket a történeteket.

márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
16%
Szerintem hülyének nézel és visszaélsz itt a lehetőségekkel.
márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!