Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valóban szellemet láthattam?

Valóban szellemet láthattam?

Figyelt kérdés
Történt egy reggel fél 8 körül, hogy közvetlen ébredés után, kinyitottam a szemem és megláttam egy kis palotapincsi kutyust az ágyam mellett, úgy, hogy nem volt még akkor kutyám,viszont mamámnak ugyanilyen fajta kutyusa volt, aki sajnos évekkel ezelőtt halt meg. Nem voltam bódult ébredéskor, tökre kipihenten ébredtem. Lenéztem az ágyam mellé és akkor láttam meg... kB 3mp-5mp-ig volt látható teljesen tisztán. Az első reakció az volt, hogy "mi a fsz!? Honnan jött ez a kutya" majd két részben el is tűnt. Először a hátulja, majd az egész teste. Szeretném azt hinni, hogy szellemet láttam ami, ha így is van, akkor miért pont ezt a kis kutyust (?) ha mégse szellem volt akkor meg mi más miatt lehet valamit ennyire valóságszerűen tapasztalni? Hozzá teszem ezen történés után kB fél évvel hajnal 3 körül megébredve egy hatalmas, kB 50 cm-es hosszú lábú és szárnyú rovarszerűséget is láttam közvetlen a fejemnél. Felugrottam az ágyamból, fel kapcsoltam a villanyt és még mindig ott volt a levegőben. Rádobtam a takaróm és elkezdtem csapkodni, azt remélve, hogy elbánok vele, majd félve felhajtva a takarót nem találtam alatta semmit. Eltűnt..! Pedig folyamatosan láttam és megvoltam győződve róla míg csapkodtam a takarót, hogy a kiterített tetemét fogom alatta találni. De ismétlem,semmi nem volt alatta. Majd értetlenül állva a dologhoz vissza is feküdtem. Másnap visszagobdolva a rovarra elkezdtem a neten utánakeresni, hogy létezhet-e ilyen rovar és találtam is hasonlót, sőt, a látottal teljesen megeggyezőt is. Az esőerdőkben élnek valahol. Jó lenne, ha valaki tudna valamiféle magyarázattal szolgálni esetleg valós átélt dolgokat mesélni ami abszolút nem fikción alapul,mert a velem történtek is teljes mértékben igazak.

2023. aug. 11. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem olvasom végig a rizsát.A válasz nem.Nem szellemet láttál.
2023. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen
2023. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerű hipnapompikus hallucinációk, a hipnagógia ébredési változata.
2023. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3..utánakerestem annak amit írtál és azt kell mondjam lehet ez az ok, viszont azt is olvastam, hogy alvászavar okozhatja ezeket a látomásokat,de semmi bajom, vagy legalábbis azt gondolom, jól is alszom szóval.. Itt a kérdés akkor az, hogy miért pont a meghalt kiskutyát láttam(?) akit mindezt megelőzve kB 13 éve nem láttam.. Azt a rovarszerűséget amit másodjára sikerült "halóznom" azelőtt még soha nem láttam életemben.azt se tudtam, hogy létezik ilyen élőlény xd mindenesetre fura és számomra ezidáig is megmagyarázhatatlan, felfoghatatlan. És azóta nem történt velem hasonló 1 éve már. Amúgy köszi neked és mindenki másnak a véleményét
2023. aug. 11. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Az elmezavarok egyik legnagyobb lényege, hogy akinek van, az nem tud róla.
2023. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Hát pedig ez ébredési jelenség.
2023. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jönnek az agyturkász okoskodó válaszok
febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!