Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon szellemet láthattam?

Vajon szellemet láthattam?

Figyelt kérdés

Ma este 20 és 22 között a szokásos biciklis edzésemen voltam (azért ilyenkor mert nincs olyan meleg), olyan 20:30 körül elkezdtem feltekerni a közeli hegyre egy erdei úton, ami elég mélyen bevezet a sötét sűrű erdőbe. Egyébként még nem volt besötétedve, de az erdőben a fák miatt eléggé sötét volt már.

Felértem a hegy tetejére, ahol full egyenesen folytatódik ez az út emelkedő nélkül, ezen mentem, és láttam ahogy előttem kb. 50-60 méterre egy biciklis átmegy keresztbe az úton. Hirtelen megijedtem mert azt hittem valami állat, de aztán megörültem hogy végre egy másik biciklis, egyébként ilyen szürke ruhája volt szóval nagyjából elütött a színe a környezettől.

Viszont itt jön a fura dolog, mire oda értem ahol láttam átmenni, akkor vettem észre, hogy ott igazából nem is lehet keresztbe átmenni az úton, mert az út mindkét oldalán kb. 2 méter mély meredek szakadék van, onnantól pedig csak a sűrű erdő van, sűrű aljnövényzettel és csomó letörött faággal, amin ki akarna biciklivel szenvedni?

Egyébként kb mivel csak 50-60 méterre lehetett mint írtam, elég hamar odaértem, tehát csak ilyen 10-15 másodperc lehetett közöttünk, ha mondjuk nagyon bátor és lement volna azon a meredek szakadékon, akkor is hallanom/látnom kellett volna ahogy a közelben van és tördeli az ágakat stb.


Szerintetek szellemet láthattam vagy csak haluztam?


2022. júl. 7. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább egy alacsonyan szálló nagyobb testű madarat.
2022. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szellem is lehetett. Mindenhol ott vannak, de nem mindenki látja, nem mindenki érzékeli őket.
2022. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Red6+ ***** válasza:

nagyon részletesen írtad s főleg ésszerűen. teát sztem igazat írtál, nem kamuzol.

vanak szellemek. én is bicózok stb. de azért ne félj a szellemektől. sokuk ártalmatlan s normális.

nem haluzhatsz, mert a rendszeres sport megelőzi h a veséd túl sok kortizolt termeljen. az is sok stressz, sok egyedűllét, nagy depresszió hatására alakúl ki, s elötte sokáig erős alvászavar, alvásparalízis, hang s fény érzékenység stb. van.

teját nem haluzhatsz.

lehet h csak egyszer láttál szellemet s többé nem fogsz. ha mégis, akkor se parázz.


csak akkor haluzhatsz ha amiket írtam azok a tünetek jelentkeznek.

2022. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy csak rosszul mérted fel a távot és ahol átment mégis volt út?
2023. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!