Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valóban lehet, hogy szellem?

Valóban lehet, hogy szellem?

Figyelt kérdés

Hajnalban furcsa dolog történt, mert a 6 éves kisfiú közöttünk aludt és felült az ágyban beszélni, majd sírni. 4-5 percig sírt és dölöngélt előre-hátra nyitott szemmel, majd miután kivittem mosdóba, akkor tudatosult benne, hogy hol van és nem emlékezett semmire, alatta viszont izzadság folt volt az ágyon.


Ezt követően találkoztunk a lakás volt lakóival, akik elmondták, hogy kétszer is voltak náluk tisztítók, mert az ő kisgyerekük folyamatosan látott mind a két szobában éjszakánként egy bácsit.


Én sosem hittem ilyenekben, de ez rettentően furcsa volt.


márc. 9. 11:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elvileg a társasház területén régebben meghaltak többen, mert romatelep volt, de a társasház később épült.
márc. 9. 11:59
 2/12 anonim válasza:
82%
Szüleim szerint én is beszéltem álmomban gyerekként és sokszor megijedve keltem fel. Én akkoriban féltem egy rajzfilm szereplőtől, és volt hogy róla álmodtam, ennyi. Itt is hasonló ügyről lehet szó, semmi másról.
márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet. Erősen ajánlom ruházzatok be egy ilyen kamerára: MP IP WiFi Camera Surveillance Security Baby Monitor Automatic Human Tracking Cam Full Color Night Vision Indoor Video Camera. Ezt az Aliról lehet olcsón megvenni, nekem sok sok minden onnan van, ez ha vmi tényleg van! akkor fel fogja venni! De rakhatsz babaőrt is, mert az is jelzi sőt hallod is!
márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%

Rémálmodó gyerek előfordulhat, de a történet többi része kitaláció, a szokásos sablon szerint.

Részletező fogalmazással életszerűség látszatát kelteni, hátha jobban elhiszik az olvasók.

Csakhogy szellemek nincsenek.

Bár az igaz, egyik rokonunknál is napirenden van, hogy felébred és nem emlékszik semmire. Idős, demens, skizoid.

márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Alvajárás, éberálmodás, elég gyakori. Egy 6 éves amikor megijed valamitől, elmondja mit lát éppen.

A mosdóban te ébresztetted fel.

márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mert szellemek nem léteznek. A gyerek rosszat álmodott, ennyi.
márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy rosszat álmodot, vagy tényleg szellem. Azt mondják, hogy a gyerekek látják, de majd idővel elmúlik, "kinevelődik".
márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
40%

Ezért jobb a kutyáknak, ők életük végéig látják a szellemeket. De az egy másik kitalált történet, illetve több hasonló is szerepelt már itt.

Talán még macskás is.

Van ilyen külföldi oldal, ahová ezerszámra írnak be az emberek ilyen és hasonló kitalált történeteket, meg persze akiknek komolyan látomásaik vannak, mert nem kezeltetik ki időben, ők is beirkálnak.

Ha nekem ilyen ingerem lenne, minden napra lefordíthatnék nektek egy-egy ilyen mesés történetet, hogy olvasgassátok.

De én nem látok ebben fantáziát, meg amúgy is van jobb dolgom. Még amikor ráérek, akkor sem pazarolnám ilyen haszontalanságokra.

márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minek írod majdnem minden kérdéshez, hogy a netről van kimásolva, angol oldalról? Ha valaki leírja a vele megtörtént dolgot, midig odaírod, mintha tudnád, hogy nem a saját megtörtént esete ez. Már egy csomó kérdésnél láttam, amikor valaki valamilyen történetet, vele megtörtént paranormális eseményt oszt meg velünk, mindig idaírod, hogy vannak olyan angol oldalak, ahol rengeteg ilyen történet van, csak ki kell másolni, és lefordítani. Vádolod a kérdező(ke)t, hogy nem igazit írnak.

Igaz, vannak olyan oldalak. De kérdem én, hogy itt kinek van kedve keresgélni angol történeteket, lefordítani, majd a fordítást kijavítani/modosítani egy kissé, mintha a sajátja lenne, majd ide megírni?

márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
16%
Ha tudnád, amit én tudok...
márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!