Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha egy ilyen...

Mit szólnál ha egy ilyen botrány törne ki a családban?

Figyelt kérdés

Ha a 30-as évei elején járó lányodnak, mint kiderült szexkapcsolata vokt egy férfival. Viszont összevesztek valamin és a férfi lépten-nyomon kiteregeti a hálószoba titkaikat, hogy milyen könnyen kapható a lányod, mire hajlandó az ágyban és miket lehet vele csinálni, technikai részleteket...Szóban, interneten, mindenhol mindenkinek elmondja ezeket, főleg a férfiismerősök pedig nagyon is vevők erre, meghallgatják, elolvassák, továbbadják. Ezért már mindenhol téma ez, a munkahelyeden is mindenki tudja, férfi kollegák előszeretettek viháncolnak rajta...


Tudom,tudom, nem kell vele foglalkozni. De ha nem foglalkozom vele akkor is mindenhol ebbe a témába futok bele, és talán ha lecseng néhány hét múlva a lányom akkor is így lesz elkönyvelve?



ápr. 10. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

45.

Nekem az lenne.

ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
2%

51!


Mi? Hogy a rendortiszt, aki eddig nem hallotta a történetet meghallgat, aztán az írnok mindezt legépeli, majd valaki más még elolvassa, aztán kapsz egy levelet, hogy bocsi, de ez nem bűncselekmény?

ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy valós a történet. De ha valós és van írásos bizonyíték, tanúk, akkor irány a rendőrség. Másrészt irány a polgári bíróság. Szép summát kaszálhat a család a sérelmi díjból.
ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
68%

'...30-as évei elején járó lányodnak..."


Igencsak felnőtt kategória, nem anyuci fog lépni itt.

ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
95%

Nem olvastam a kommenteket, szóval bocs, ha volt róla szó, de: milyen botrány tört ki a családban? Mert arról egy szót sem írtál.


Az, hogy a volt pasi/csaj miről mit terjeszt, az ő dolga, a normális emberek tudják, hogy az ilyen kirohanásokat meg se kell hallani. Mint amikor összeveszés után a csaj elmondásában az addigi Casanovából hirtelen szerencsétlen impotens lesz... A pasik is lehetnek ugyanilyen hisztis hülyék, ez van. De ne akard már azt mondani, hogy a lányod kirúgott pasijának a szövegelése családi problémát okozott nálatok!

ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
96%

Egyszeri alkalom volt, vagy tartósabb, és válalható-e egyeltalán a pasi 1 alkalomra is?

Ha nem látták őket intim helyzetben, én letgadnám az egészet. Legfeljebb annyit ismernék el, hogy a pasi akart valamit, de mivel visszautasítottam így áll bosszút.

Miért kellene bárkinek is elismerni az egészet? Kinek mi köze hozzá?

ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:

A férfi elmondása alapján több alkalmas vokt, 2 hónapig járogattak össze csak szexre.


Milyen értelemben vállalható-e? Külsőre jóképű férfinak mondanám, jól szitulált, nem nézném ki belőle hogy így viselkedik.


Mi semmit nem tudtunk róluk, nem tudom mások látták-e együtt őket.


Nekem beismerte a lányom, másoknak nem nagyon reagál ha ezzel piszkálják, elég rezignált a témában.

ápr. 10. 19:05
 58/76 anonim ***** válasza:
94%

Ha vállalható a pasi, akkor nem kell mindent letagadni. El kell intézni annyival, hogy nem tudja elviselni, hogy szakított vele a lányod, és így áll bosszút, fele sem igaz, biztos moziban látott ilyesmit. Majd abbahagyja...és legyinteni.

Amúgy tényleg senkinek semmi köze hozzá, és ezt meg is lehet mondani, ha előhozza valaki.

A pletykát, ha elindul leállítani nem lehet, de ha nem ér célt, elül magától. A lányod emelt fővel kérdezze meg, ha piszkálják, hogy "Közöd?" és kész.

ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
Beismerte? Hogy szexelt?
ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:
Igen, hogy amiket a férfi mond azok igazak.
ápr. 10. 19:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!