Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem a szüleimmel...

Összevesztem a szüleimmel mert nem akarok menni a párom barátjának az esküvőjére?

Figyelt kérdés
Itt volt a párom és mondta hogy lesz a barátjáéknak esküvője amire mondtam hogy biztos hogy nem megyek el. Anya meg apa meg lecseszett hogy milyen bunkó vagyok miért nem megyek ennyit igazán megtehetnék. Azért nem megyek mert ismerem már őket. Igaz hogy gyerekkori barátja a srác de ez egy tipikus 7 gyerekes "magyar" család akik úgy járkálnak a börtönbe mint én a boltba. Voltunk náluk párszor de azt a gazdagságot nem tudjátok elképzelni ami ott van és ez mind a prostikból mind a kábítószerből meg uzsorából. Ami a házuk előtt meg az udvarban állt autó, az ha nem volt 100 millió akkor semennyi,mind ezek a nagy bmw,mercedes terepjárók. TEK-esek úgy járnak hozzájuk mint hozzánk a postás és mégsem tudnak velük mit kezdeni. Ülnek pár hónapot vagy évet aztán ugyanott folytatják ahol abbahagyták. Én nem tudok ezzel az életmóddal azonosulni. Ilyen beszédet mint legutóbb is mondtak a páromnak hogy szóljál ha valakivel bajod van,megyünk aztán elvágjuk a nyakát és az a durva hogy ezt minden további nélkül ki is nézem belőlük. Én ebből nem kérek. Nem vagyok kíváncsi rá hogy drogoznak meg isznak több százan meg vonulnak a drága kocsikkal meg dobálják a milliókat nekik amit bűnözésből szereztek. Ti sem mennétek el a helyemben?

2021. aug. 13. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Micsoda buta liba vagy. Egy esküvő nem fér bele, de a barátjukkal járni simán. Pedig ugye madarat tolláról...
2021. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Nekem csak az a fura hogy egy ilyen kompánia barátja megfelel neked, ők meg nem. Tudod, madarat tolláról.
2021. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
99%
Barátod azt miért van ilyen emberekkel körülvéve?
2021. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mert a párommal járok nem a barátaival. Gyerekkori barátja és nem akarja kihagyni ha már meghívták. Engem is idegesít hogy találkozik velük de mit tudok vele csinálni.
2021. aug. 13. 18:55
 5/21 anonim ***** válasza:
99%
Az egy dolog, de ha ilyen társaságokba van benne én nem lennék nyugodt az biztos...
2021. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok teljesen az.
2021. aug. 13. 19:00
 7/21 anonim ***** válasza:
99%

Én sem mennék el.

De jogos, amit írnak. Ha a párod velük barátkozik, az sokat elmond róla is. Ha a barátai nagyon unszimpatikusak, érdemes átgondolni ezt a kapcsolatot.

2021. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
99%
Nem járnék ilyen közegű emberrel.
2021. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
99%
de ezt a szüleidnek is el tudod mondani, nem?
2021. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Megvan a véleményed és az álláspontod. Szerintem tök érthető, meg talán sok más ember szerint is. A szüleid szerint nem. Tojd le, nyugodtan állj ki a saját álláspontod mellet.
2021. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!