Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha egy ilyen...

Mit szólnál ha egy ilyen botrány törne ki a családban?

Figyelt kérdés

Ha a 30-as évei elején járó lányodnak, mint kiderült szexkapcsolata vokt egy férfival. Viszont összevesztek valamin és a férfi lépten-nyomon kiteregeti a hálószoba titkaikat, hogy milyen könnyen kapható a lányod, mire hajlandó az ágyban és miket lehet vele csinálni, technikai részleteket...Szóban, interneten, mindenhol mindenkinek elmondja ezeket, főleg a férfiismerősök pedig nagyon is vevők erre, meghallgatják, elolvassák, továbbadják. Ezért már mindenhol téma ez, a munkahelyeden is mindenki tudja, férfi kollegák előszeretettek viháncolnak rajta...


Tudom,tudom, nem kell vele foglalkozni. De ha nem foglalkozom vele akkor is mindenhol ebbe a témába futok bele, és talán ha lecseng néhány hét múlva a lányom akkor is így lesz elkönyvelve?



ápr. 10. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
58%

29!


Kérlek linkelj már valami statisztikat, hány ilyen jellegű feljelentés történt mondjuk az elmúlt 20 évben. Vannak kifejezetten gyűlölködő csoportok, pl a Schobert-Rubint házaspár, vagy Tóth Gabi ellen, még ők sem indítanak ilyen pert, mert felesleges, értelmetlen.

ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem cseng le pár nap/ hét után, még talán évek múltán sem... ez szó szerint ha igaz ha nem ez ráég az emberre.

válts munkahelyet és ne tarts kapcsolatot azokkal akik szekálnak e-miatt!


Egyébként szerintem ma már semmi különös nincs abban, hogy ki mit vállal be és milyen korán, ha te ilyen vagy VÁLLALD!!!

ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
80%

#21 Itt nem az számít, hogy igaz-e amit a pasi állít, hanem hogy kiteregeti. És ez igenis becsületsértés.

Ha én küldök a páromnak meztelen fotót és ő felteszi a netre az is büntetendő. Pedig elkészült a kép, önszántamból küldtem el. Viszont CSAK neki, nem az egész világnak.

ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
11%

33!


Oké. Na és te perelni fogsz, ha a pasid felteszi a képet a netre? Attól jobb lesz? Ami egyszer felkerult, arra keresztet vethetsz. Ha perelsz, tudod mi lesz? Még több nyilvánosságot kap a kép és mindenki arra fog rakeresni

ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 A kérdező kommentje:
Itt képek tudtommal nincsenek a dolgban hál'istennek.
ápr. 10. 11:01
 36/76 anonim ***** válasza:
96%

Ez mitől családi botrány?

Ez a férfi saját maga lejáratása. Szánalmas egy alak.

ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
15%

Kérlek linkelj már valami statisztikat, hány ilyen jellegű feljelentés történt mondjuk az elmúlt 20 évben


Linkelj te, nem vagyok a titkárnőd.

Egyrészt.

Másrészt ki beszélt statisztikáról? Mármint rajtad kívül.

ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
13%

37!


Jaja. Legjobb védekezés a támadás, ugye? Te magyarazod, hogy becsületsértés és perelni kell. A statisztikaval arra céloztam, hogy totál értelmetlen a pereskedés meg a feljelentés.

ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
31%

Igazából igaza van, hogy felesleges pert indítani. Szerinted foglalkoznának vele? De most komolyan. Komolyabb ügyeket is hagynak veszni, nem hogy egy ilyet. Persze ez is komoly, félreértés ne essék, de vannak komolyabbak is.


Hogy mit csinálj? Ha valaki a szemedbe mondja, vagy épp hallod hogy mondja szépen meg kell mondani, hogy mindenki a saját dolgával foglalkozzon, nem a lányod hanem a férfi minősíti magát.

Az márcsak még gázabb hogy ezen elvileg felnőtt férfiak csámcsognak. Bár nem nevezném őket férfinek.

ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
78%

28.

Semmilyen kalapozásról nincs itt szó.

Jogi útra tereli, legalább beszaratja a mikropöcsűt.

Ha csak a feljelentési jegyzőkönyvig jut a dolog, már revansot vett!

Aztán lehet röhögni ezen is a proliknak.

ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!