Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit tegyek? Kitört a...

Most mit tegyek? Kitört a családi botrány.

Figyelt kérdés
Apukám elhagyott amikor 4 éves voltam. 10 évvel később megkeresett és azóta tartjuk a kapcsolatot. Anyukám és a nagymamám rengeteg borzalmas dolgot mesélt hogy apám miket csinált anyuval. Amikor megismertem aput, azt hittem a fele nem igaz ezeknek. Most viszont kiderült hogy minden szőrnyűség igaz. A mostoha anyámmal 13 éve vannak együtt, van egy 5 éves húgom is. Imádom a mostoha anyukámat, iszonyú rendes volt velem mindig és mindig segített, mellettem állt. Viszont bekövetkezett az, amire senki nem számított; beadta az unalmast és szakítani szeretett volna apámmal. Apukám kint él külföldön, és olyan hirtelen jött ez az egész, hiszen a múlt héten azt tervezgették mikor megy ki utána a mostoha anyám és a húgom. Apám erre hazajött és èletveszélyesen megfenyegette. Most áll a bál. Van egy unokahúgom, őt nagyon durván elküldte melegebb éghajlatra és féregnek nevezte amiért lemerte írni a mostoha anyukámnak hogy mellette áll. Apám borzasztó konzervatív, rlvárná hogy megveregessük a vállát mert egy a vérünk. De ez így nem helyes. Nem tudom mit tegyek. Jövőhét szombaton lesz az esküvőnk és nagyon félek hogy botrány lesz. A vőlegényem elhordta apámat a sárga földig és ő nem az a fajta aki elengedi ezt a dolgot a füle mögött. Mit tegyek? Ki mellé álljak? Hogy kerüljem el hogy ne legyen tömegverekedés? Ha a mostoha anyám mellé állok, apám kitagad. De ha mellé állok azt nem tartom fairnek az élettársával szemben. A vőlegényem is őt védi természetesen.
2013. szept. 14. 22:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy mostoha anyukám apámmal marad, nem kért segítséget, és azt írta, amúgysem tudna mit csinálni. Rengeteg hitel van a nevén, viszont a lakás apám nevén van.
2013. szept. 14. 22:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kell neked ebben állást foglalnod?
2013. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben a saját házasságom megalapozásával foglalkoznék.


Apád és a második felesége oldják meg az életüket.


Véleményed lehet, de beleszólni, igazságot tenni nem tudsz, és nincs is jogod.

2013. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj ha kell minden résztvevővel külön-külön, hogy ez életed egyik legfontosabb napja, és tiszteljenek meg azzal, hogy nem csinálnak balhét! Nem kell beszélgetniük, csak ezen a napon ne kelljen szoronganod, hogy vajon mi lesz?! Meg kell hogy értsék, ha szeretnek, és intelligensek! Mondd el nekik! Tudjanak róla, hogy îgy aggódsz!
2013. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Most nem vágom, hogy neked és főleg a vőlegényednek mi köze ehhez?

Mi az, hogy a vőlegényed elhordta apádat a sárga földig? Minek, mi köze hozzá?

2013. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Apukát nem kell meghívni az esküvőre vagy ha már megtörtént akkor kitiltani. Hadd őrjöngjön az ő baja megmondhatod neki, hogy azért van ez mert ilyen és kapjon az agyához.

Ha nem érti legyen az ő baja ahogy elnézem vele már nem nagyon fogod tartani a kapcsolatot ő már nem lesz igazi apuka tehát tennék rá, mit szól a dologhoz.

Még az kéne, hogy belesz...jon a legszebb napotokba!!!


Mostoha anyád meg egy áldozat típus mellette fog tönkre menni az ilyennel nem lehet, mit csinálni elég hülye volt, hogy hagyta, hogy a ház más nevén legyen az adósság meg az övén. Talán ha apáddal egyezkednének de ahogy elnézem nem menne...


Viszont ha nem az ő háza és nem fizeti a részleteket tovább akkor hadd vigye a bank nem az övé akkor talán apuka is az agyához kap egy kicsit.

Ezután ha van hová hát lépjen szépen le nem kell befosni a legtöbb pasi csak a száját jártatja de nálatok egy egész családdal áll szemben. Nyugodtan megmondhatjátok neki, hogy, mi vár rá ha bárkire is kezet emel vagy tovább fenyegetőzik. Fogjatok össze ha ép ésszel már nem lehet vele beszélni. Az ilyenek csak a saját stílusukon értenek.

2013. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha együtt maradnak akkor nem értem miért lenne botrány? Mert ha már külön lennének és mindkettő ott lenne az esküvőn akkor lehet összevesznének. De így szerintem nem valószínű. Aki pedig bármi balhét csinál egy esküvőn (legyen az apád vagy bárki), és annyival nem képes megtisztelni az ifjú párt, azt simán el kell küldeni. Ez a ti napotok, ezt mindenki tartsa tiszteletben! Ha kell akkor ezt beszéld meg előtte négyszemközt mindenkivel, aki esetleg ilyesmire vetemedne.
2013. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

A vőlegényednek köze nincs hozzá. Te csak vele foglalkozz, szépen magyarázd el a buta fejének, hogy ne üsse bele az orrát a dolgaiba.

2013. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van köze hozzá, hiszen nagyon szereti ő is a mostoha anyámat. Nála is laktunk egy ideig. Nem attól félek hogy apám rendez botrányt. Hanem a vőlegényem. Ő nem akarja apámat látni az esküvőn, csak miattam tűri el. Tegnap este elmondtam neki is hogy engedje el a füle mellett, de ha apám beszól valamit, akkor ő lerendezi. Borzasztó forró vérű. Azt mondta kezet se fog vele fogni és nem tudom hogy erre mit fog reagálni.
2013. szept. 15. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!