Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a monokinizés újra divat...

Ha a monokinizés újra divat és elfogadott lenne a strandokon, mit szólnál ehhez?

Figyelt kérdés

Ha anyukád - aki mondjuk középkorú, és viszonylag jól is néz még ki - csak egy szál tangában lenne, amikor strandoltok? Értem ezalatt, ha teljesen megszokott dologgá válna bikinifelső nélkül nem csak fürödni, napozni, de még a strand területén sétálni, büfébe menni is stb.

Anyukád is így tenne, ráadásul nem csak a mellei, hanem a feneke is teljes egészében látszana, mert tangát venne fel. Cikinek és kellemetlennek éreznéd, hogy anyukád így mutatkozik, vagy nem zavarna?



2022. márc. 20. 18:21
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
43%
Epeszu ember turi a kettos mercet, mert felfogja hogy a ferfiak es a nok kulonboznek, es ebbol eredoen kulonbozoen vannak megitelve, es epeszu embernek van eleg onbizalma anelkul is, hogy eroszakosan bizonygassa hogy marpedig o mindent megtehet amit az ellenkezo nem. Persze, megteheti, csak krva izlestelen lesz.
2022. ápr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
71%
Kezdem azt hinni, hogy nálad súlyos gondok vannak a toronyban. Milyen erőszakos bizonygatásokról beszélsz meg önbizalomról, meg ízléstelenségről? Még annyit sem sikerült megértened, hogy mire célozgattam, miszerint ha a szottyadtság zavar, az messze nem nemfüggő. A buta, szolgamentalitású ember nyomorítja magát a buta kettős mércével és röhögi ki azt, akinek van önbizalma nem ilyen hülyeséget mentén élni. A tartás szót is úgy hozod ide, hogy nem tudod az igazi értelmét. Aki szetinted egy művészi akthoz modellt ül pl., abban nincs tartás? Nonszensz, semmit nem vonhatsz le következtetésként, hogy az életben milyen az a nő. Vagy te egy múzeumban is kínosan hahotázol, ha ilyen képeket látsz? Egyébként a férfiak is sokkal jobban szeretik, ha egy nőnek van önbizalma és nem prűdködik ilyen marhaságok miatt. Arra pedig igen kíváncsi lennék, milyen statisztika alapján jelentetted ki a magyar nők általánosítását a jemeniekkel hasonlatosan. Ha nem tetszik itt, költözz ki Yemenbe, nyomorgó, csóró országba a humanitárius katasztrófa közepébe.
2022. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
41%

"Akinek van onbizalma" 😂

Az nem szorul ra,hogy bizonygassa, hogy marpedig en levehetem a polomat mert a ferfiak is leveszik

Akinek van onbizalma az nem erzi szukseget hogy feltunoskodjon

Az meg hogy "a ferfiak is jobban szeretik ha egy no nem prud" igen, otthon maguk kozt nyilvan, de az a ferfi akit nem zavar hogy a felesege mindenki elott polo nelkul maszkal az vagy aberralt, vagy egy papucs

2022. ápr. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
71%

Te tényleg ennyire érthetetlen vagy vagy valaki segít?


Milyen bizonygatás? Egyenjogúság van, nudista strandok is ősidők óta léteznek, teljesen normális emberek is kedvelik, semmi köze sem az abberráltsághoz sem a papucssághoz. Semmi bizonygatás meg feltűnősködés nincs benne, teljesen természetes egy meztelen test látványa, legyen az akár férfi vagy nő. Ott az a feltűnő, aki takargatja magát, sőt, nem is tolerálják.


Amúgy arra sem sikerült reagálnod érdemben, amit felvázoltam, jöttél a teljesen irreleváns yemenes példáddal, a magyar nők általánosításával meg valami hülye önbizalmas ide sem tartozó marhasággal. Azt megkérdem megint: múzeumban is kínosan viháncolni kezdesz egy művészi akt láttán? Egyáltalán jártok múzeumba?


A férfiakról pedig ugyanúgy nem sokat tudsz, mint ahogy sem a yemeni, sem a magyar nők általánosításáról. Nem, nem csak otthon, sok férfit kifejezetten irritál, ha egy szende szüzet játszó, magát állandóan csak takargató nő a barátnőjük. A mellek közt pedig nincs nagy különbség, ahogy a szottyadt testek közt sem, ez még csak nem is az elsődleges nemi jelleg. Az ország tele van elhízott emberrel, és ez látszik a férfiak mellén is - ennyi lett volna az eredeti kommentem röviden. Amúgy meg még mindig áll, amit már tanácsoltam: el lehet menned Yemenbe. Nekem inkább a spanyol, és német mentalitás a szimpatikus. 😊

2022. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
16%

Nem kezdek vihancolni, bar nemigazan jarok muzeumba😀

Az a ferfi akit zavar hogy nem mutogatja magat a felesege, agybeteg. Nomalis ferfi tisztesseges not akar maga melle, aki csak elottw vetkozik le. Latom megartott neked a nemet mentalitas, nem is vitazok tovabb..😁

2022. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
75%

Nem vitatkozik tovább az, aki még múzeumba se nagyon jár (valld be, szerintem soha nem is mész). 😊 Ne is, még talán ragadna rád némi kultúra. 🤣


Hidd el, a legtöbb férfit az önbizalomhiányos, szende szüzet játszó nő irritál, és ennek sincs köze a tisztességhez, se az agybetegséghez. Nem a ruha teszi az embert, attól még, hogy valaki nem nyomorog csadorban még lehet tisztességes, köze sincs a két témának egymáshoz. Már a férfiakat is címkéznéd bőszen? Vicces, hogy csak a német mentalitást emeled ki, a magyart nem. 😊 Ne is vitatkozz tovább, csomagolj és repülj szépen Yemenbe retúr nélkül!

2022. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
49%

36

Hagyjad szerintem, nem fogja fel. Már eleve azt nem érti meg, hogy a monokini baromira nem a magamutogatásról és a szexualitásról szól. Ahol ennek kultúrája van, ott a fiataltól az öregig, pároktól a családokon át az egyedülállókig széles körben gyakorlott. Itthon ennyire nincs ennek kultúrája, ez van.

2022. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
0%
Ne is legyen.
2022. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
54%
38.: Azt nem te fogod eldönteni. Itt is eléggé le vagy szavazva, szóval ha lesz rá igény, nem mi fogunk alkalmazkodni hozzád. Ahogy nudista strand is van. Menjél te Yemenve, már megbeszéltük, nem fogsz hiányozni, te kis múzeumokat és kultúrát kerülő. 😛 Egy biztos, én nem szégyellem a testemet, és a párom is így szeret. ❤️
2022. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
29%
* Yemenbe
2022. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!