Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a monokinizés újra divat...

Ha a monokinizés újra divat és elfogadott lenne a strandokon, mit szólnál ehhez?

Figyelt kérdés

Ha anyukád - aki mondjuk középkorú, és viszonylag jól is néz még ki - csak egy szál tangában lenne, amikor strandoltok? Értem ezalatt, ha teljesen megszokott dologgá válna bikinifelső nélkül nem csak fürödni, napozni, de még a strand területén sétálni, büfébe menni is stb.

Anyukád is így tenne, ráadásul nem csak a mellei, hanem a feneke is teljes egészében látszana, mert tangát venne fel. Cikinek és kellemetlennek éreznéd, hogy anyukád így mutatkozik, vagy nem zavarna?



2022. márc. 20. 18:21
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
20%
46.: Magadból indulsz ki. Aki pedig csecsemővel van, az hadd szoptasson, ha megéhezik a csecsemő, nehogy a te aberrált fejedhez alkalmazkodjon. Nem tetszik, nem nézed, ennyi. Te is elvileg onnan ettél egy időben. Vagy te apád tőgyét kaptad, és azért vagy ilyen "értelmes"?
2022. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként egész elképesztő az a beteg elképzelés, ami ennyire mindenből csak a sz.xre asszociál. Három pipás kizárt, hogy nő, szerintem csak annak adja ki magát. Már a 2000-es években volt olyan ismerősünk, akivel babakocsit tolva mentünk állatkertbe, a kisebbik gyerek pedig mikor megéhezett, akkor leült egy padra és megetette. Senki nem bámult, senki nem botránkozott meg, a világ legtermészetesebb dolga. Új-Zélandon politikusnő ugyanezt csinálta a parlamentben. Nincs is ebben semmi. Nem a többség fog alkalmazkodni megfelelő önbizalommal az ilyen nyomorgó, komplexusokkal teli toprongyokhoz, akik egy szimpla testrész láttán nem tudnak magukon utalkodni.
2022. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
38%

43ha ha ha.

Nő vagyok, és szoptattam már, mindenhol. Senki nem látta a cicijeimet. Lehet ezt diszkréten is csinálni, csak akarni kell.

A csöcsöket is eltakarja mindenki a strandon. Hála istennek kiment innen ez az ostoba divat ami a 90 es években volt.

Aki meg monozni akar, az meg elmegy a párjával oda ahol csak ketten vannak

Szerintem ez így normális.

Nem véletlenül tiltják sima strandon a pucérkodást

2022. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
21%
Monokinizés nem a pucérkodással egyenlő. A divat meg mindig visszajön, egy nagy körforgás az egész. Számtalan monokinizőt láttam már, nem történt soha semmi, észre sem veszem különösebben. Nem sül ki senki szeme sem tőle. Az én párom egyenesen elvárja, hogy ne legyek egy megkeseredett apáca típus.
2022. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
74%

45# mert aki nem veszi le a bikinit, az már neked apáca mi?

Tudsz te egyáltalán szexelni?

Vagy csak feltűnési viszketekséged van hogy mutogasd magad meztelenül?

Mit akarsz kompenzálni?

Hogy nulla a libidód, vagy hogy impotens vagy?

Szexelni tudni kell, meztelenkedni meg otthon a párunkkal, meg szexelni egy jót.

Az állatok is félrevonulnak párzani hogy ne zavarja őket senki.

2022. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
62%

44

"Nem véletlenül tiltják sima strandon a pucérkodást"


Egy olyan -épített- létesítményben, ahol van üzemeltető, ott eldönthetik, hogy mit várnak el a vendégektől. Egy folyóparton, tóparton, tengerparton ne legyen már elhordva egy háton fekvő, felső nélkül napozó nő minden féle útszéli ..-nak. Mert nem azért csinálja, hogy téged triggereljen vele, hanem mert le szeretne barnulni és ezt mondjuk a panelben 25 négyzeten nem tehetné meg. Nem mutogatja magát, hanem csak úgy van simán, érted? Ha bikiniben lenne és nem úszódresszben, akkor ugye látszódna mondjuk a köldöke. De azt sem "mutogatja" neked, hanem csak ott van és kész. De látom nálad a racionális érvek nem ülnek, mert eldöntötted, hogy ez számodra undorító és punktum. Ne bújjunk már be a vélt "erkölcs" meg a "tartás" mögé. A nudista strand továbbra sem tudom, hogy jön ide, a mell nem nemiszerv. Akit felizgat, annak a magánügye, akinek undorító annak végképp. Szerintem írj petíciót a tanga betiltására illetve a kötelező strandzokni bevezetésére, nehogy a fenék- illetve lábfétisesek megnézzenek illetve fenekektől, talpaktól viszolygó emberek jogai sérüljenek.

2022. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
7%

Beszédes az összes indulat, ami belőled minden egyes kommentel kibukik. 😊 Nem a melltartó levétele a fontos és a lényeg. A baj azokkal van, akik ismeretlenekre fröcsögnek, gyűlölködnek, tesznek megjegyzést úgy más külsejére, hogy a magukével valószínű nem elégedettek, és mikor nem érnek célt, akkor annyi "érvük" marad, hogy a másikat a párja miért nem veri meg. 😊 Ó, ha tudnád, a párom mire se tartja a nőverő selejteket ... Erkölcsrendészkednél csak nem jön össze. Látom, az ominózus kommented is törölve lett.

Nőre mióta mondják, hogy impotens? Meg milyen feltűnési viszketegség? Aki nudizik az nem azért megy, hogy feltűnjön, ott az a normális. Köze nincs ehhez a párzásnak, te vagy az, akinek gondja lehet a szexualitásával, hiszen mindenről az jut az eszedbe. Ezt már kezeltetni kellene. Apropó nem azt mondtad, hogy nem vitázol tovább? Nincs pénzed repjegyre Yemenbe, azért vagy még itt? 🤣

2022. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
48%

"mert aki nem veszi le a bikinit, az már neked apáca mi?"


Nem mondott ilyet, ne forgasd ki. Nem az az apáca, aki nem veszi le, hanem az, aki már pusztán azt is betiltaná, hogy más levehesse, mindenféle erkölcsre meg tartásra hivatkozva.

2022. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
69%

48# Olvasd el akkor mégegyszer, mert bizony írta.

Mivel civilizáltan élünk, nem mindegy hogy mit tiltanak és mit engednek, a köznek ehhez alkalmazkodni kell, ha tetszik, ha nem.

Említettem, nem véletlen hogy be is tiltották itthon a strandon a felső nélküli napozást.

Meg volt próbálva, nem vált be, ennyi.

Ha engedték volna, már a szaros segg mutogatásáig fajult volna a dolog. Mint az állatok.

Gusztustalan. Az ember öltözzön fel az itthoni normák szerint.


Számomra undort keltő, senki nem kiváncsi más csöcseire a strandon.

Aki azt hiszi hogy igen, az ne csodálkozzon ha megvetik.

Vegye észre magát hogy közönséges, csak sajnos ezekbe semmi jó érzés nem szorult.

2022. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
21%

Senki alatt magadat érted, ugye? Hidd el, a legtöbb férfit nem zavarná, 1-2 savanyú mancit bosszantott a saját maguk komplexusaik miatt. A 47. kommentben meg kifejtettem, és nem, nem arra van értve, hogy aki nem veszi le. Az ilyen savanyú mancikról szól, akik nem bírnák ki, hogy más nő életébe ne ugassanak bele. Szabadstrandon, tengerparton úgy monokinizek, ahogy akarok, te pedig egy senki vagy, hogy a szavadat egyáltalán meghalljam. Egy tiszta, igényes nő melle hogy jön a sz.ros segghez? Szintén magadból indulsz ki...


Egyébként már két profilról nyomod? Ajaj, nagyon felcseszte az agyad ez a téma látom. Mikor mész már az imádott Yemenedbe?

2022. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!