Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nyílt konfliktus esetén a...

Nyílt konfliktus esetén a párotokat vagy a felnőtt gyereketek választanátok?

Figyelt kérdés

Pár nem kedveli a felnőtt gyereket, sosem éltek együtt. Sem a gyerek nem problémás, sem a pár, csak nem szeretik egymást.

A pár kijelenti, hogy egy délutánnál többet nem lehet ott a felnőtt gyerek, ő akkor lelép vagy találkozzanak máshol.


máj. 5. 11:14
A kérdező szavazást indított:
Párkapcsolat
Gyerek
Amelyiket fúrja a másik
57 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
91%
Azt, aki nem állít választás elé.
máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
92%
A leiras alapjan a parral igenis van gond. Mi az, h ultimatumot ad neked a sajat gyerekeddel szemben, a sajat otthonodban?!
máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
92%

Valami oka csak kell legyen az ellenszenvnek. Az viszont előfordulhat hogy a középen álló fél semmit nem tud.

Mindkettővel külön beszélgetnék. A második része a leírásnak semmiképpen nem egy normális pár kijelentése.

máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
24%

"A pár kijelenti, hogy egy délutánnál többet nem lehet ott a felnőtt gyerek, ő akkor lelép vagy találkozzanak máshol."


Tökéletes megoldás. Mi a probléma ezzel? Amúgy mit keres a felnőtt gyerek az anyjanal/apjanal hetente tobbszor? Nincs saját élete?

máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
76%

Amíg csak a kérdést olvastam, azt mondtam volna, azt választom, akinek igaza van, akivel egyetértek, és ez nem függ a kapcsalat jellegétől.


Így meg azt mondom, hogy elmehet a párod a francba, mindennek van határa, nekem nem fog ilyenben diktálni. Ha nem tetszik neki, hogy a gyerekem jön,. akkor lehet menni. Végleg.

máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
20%

2!


És mi az, hogy a másik ad ultimátumot a saját otthonaban? Az azért meg van, hogy ha két ember együtt él, az a közös otthonuk?

máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
85%
Mindig minden körülmény közt a lámyom! Ha mar így tevődik fel a kérdés! Soha nem ér annyit egy férfi számomra! Van gerincem! Ismerem a lányom. Az én vérem
máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:
Nem velem történt, hanem szobatársammal. Egyetemisták vagyunk, szülők elváltak, már nagykorú volt, amikor összejöttek. Szobatárs háromnegyed órára lakik busszal az apjával, de nem mehet oda, mert a mostoha nem kedveli.
máj. 5. 11:26
 9/81 A kérdező kommentje:
És az apja a barátnőt választotta, mert “ha lesz párod, megérted”.
máj. 5. 11:28
 10/81 anonim ***** válasza:
81%

6

Igen, a kozos otthonuk. Tehat a kerdezoe is. Meg a kerdezo gyereke. Olyan normalis embernel nincs sztem, h kulonosebb ok nelkul igy hisztikezzen, mint a par. Valamit nem tudunk, es lehet, a kerdezo se (?)

máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!