Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nyílt konfliktus esetén a...

Nyílt konfliktus esetén a párotokat vagy a felnőtt gyereketek választanátok?

Figyelt kérdés

Pár nem kedveli a felnőtt gyereket, sosem éltek együtt. Sem a gyerek nem problémás, sem a pár, csak nem szeretik egymást.

A pár kijelenti, hogy egy délutánnál többet nem lehet ott a felnőtt gyerek, ő akkor lelép vagy találkozzanak máshol.


máj. 5. 11:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
80%
na onnantól kezdve apuci nem létezne akkor se ha az elfekvőben haldokolna egyedül...
máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
46%

Milyen érdekes... A partner lépjen le addig, míg a gyerek ott van. Ilyenkor természetesen "gyerek" a fiatal, egyetemista felnőtt.

Máskor meg: 18 évesen húzzon a francba otthonról, stb...stb... ugye gyk-s szokás szerint...

máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
65%

Egy délután bőven elég


És ki vagy te, hogy eldöntsd, kinek mi az elég? Mi pl hetente többször járunk a szüleinkhez, mert csak. Közel laknak, nem 30 évesek már, miért ne mehetnénk... az időnkbe belefér.

máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
46%

A házunk a férjemmel közös otthon. Ha nekem lenne az előző házasságomból gyerekem, és a férjemmel nem kedvelnék egymást, akkor mivel KÖZÖS otthon és nem csak nekem kell jó legyen hanem a páromnak is, én vállalnám, hogy máshol találkozom a gyerekemmel.

De persze én viszonylag normális embernek tekintem magam, nem kényszerítek egymásra egymást utáló embereket és nem állítok rangsort sem a családomban. Egyik se kedveli a másikat akkor slussz passz, nem találkoztatom őket, még a saját házamban sem.

máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
33%
Hát, csak abban az esetben ha a ribizli kölkei se lehetnének ott többet
máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
20%

Innen nézve az anyjanal él alapból, hiszen különben nem lenne koleszos


Na, ezt mégis miből feltételezed? Félárva nem lehet kolis?

máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
24%
34, kellemes szentestét kívánok neked idén egy parkban, egy padon...
máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
39%
34es akkor gondolom az se zavarna ha az aranypénisz lelépne a gyerekeid meg évente egyszer 5 percre rád nyitnák az ajtót mivel a párjuk utálná az anyóst(téged) és nem akarnák rossz helyzetbe hozni, ezért egyedül halnál meg, a gyereked max az örökségért tartaná a kezét?
máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
60%

38


Anyós is vagyok. Ott, ahol nem szeretnének, nem mennék és nem is hoznám kellemetlen helyzetbe a vejemet/menyemet ezzel. Igaz, az én fiam/lányomnak is a háza, de a világért sem állítanék oda ha a gyerekeim akarnák sem, miközben meg a férjük/feleségük puffoggva ül egész nap.

Jobb a békesség. :)


34

Ugyanígy az én gyerekeim ha nem kedvelnék egy esetleges új férjemet, nyilván nem jönnének hozzánk, vagy csak úgy, ha a férjem nincs otthon. Ki akarna feleslegesen vitázni? Ez így tökéletesen működne nálunk, jó fej gyerekeink vannak férjemmel. :)

máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
25%

34, legalább valaki le merte írni végre. Igaz, feltételes módban.

Nálunk a valóságban is ez van. Férjem felnőtt gyerekével nem kedveljük egymást, így nem kényszerít minket egymásra (pedig övé a ház, még csak nem is közös velem). De az én otthonom is, ha itt élek. Nálunk az van, hogy ő megy a felnőtt gyerekéhez, unokázni is. Ez van.

Amúgy meg, lehet a fiatal-felnőtt gyereket is választani, és akkor a pár lelép a francba. A "gyerek" pár év múlva párkapcsolatban lesz valakivel, házasság, esetleg gyerek is, esetleg távolabb fog élni, pár várossal messzebb.

Akkor szerintetek neki hányadik helyen lesz az idős apja?

máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!