Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzt fizetnél ezért?...

Mennyi pénzt fizetnél ezért? És mennyit érne meg?

Figyelt kérdés

3-4 órás kezelés luxustermékekkel, nívós környezetben, full extra kiszolgálással, egyedi hangulattal, aminek tartalma:

- kozmetikai

- fodrász

- manikűr, pedikűr, műköröm,

- masszázs

kezelések.

A lényeg egy teljeskörű kényeztetés nőknek ÉS férfiaknak.


Írjátok meg légyszi a korotokat, nemeteket.

Akinek van vmi véleménye, észrevétele és ötlete, ha megírja, azét nagyon hálás lennék.


2010. jún. 28. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

drágám! a mai világban az ember örül, ha tud venni magának sampont meg tusfürdőt, nemhogy ilyen exkluzív kezelésekre járjon!


elég kicsi lenne a vendégköröd.

manapság nem a luxus dolgokból lehet meggazdagodni, hanem a tömegtermékekből, ami olcsó, ergo több ember megveszi, és annál nagyobb a haszon.


egyébként mit csinálnál, ha a kedves vendégnek nem pont egy időben van szüksége az összes szolgáltatásra.


úgy lenne jó, ha lenne egyedi kezelés, meg csomagban kapható is. az árak ezzel arányosan.


meg aki ilyen burzsuj, az nem hiszem, hogy időmilliomos is, tehát nem tudna rászánni 5-6 órát egy ilyenre.


gondold még át ezt az üzleti tervet, mert nem biztos, hogy annyira nagy buli, mint ahogy azt az elején elképzeled.


nyugodtan pontozz le, annak ellenére, hogy őszintén próbáltam segíteni.

2010. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Bocs, de nem ismerlek, és nem vagyok a "drágád".


"Burzsujéknak" van felesége, szeretője, lánya, fia, unokája, aki ráér.


Ez nem egy üzleti terv és nem buli, és nem szoktam pontozni, de rém lekezelően tudsz megnyilvánulni.

Ettől eltekintve köszönöm a választ.

2010. jún. 28. 14:32
 3/13 A kérdező kommentje:

Egyébként a csomagárakon én is gondolkodtam. De itt nem az a lényeg, hogy most éppen fodrászolni akar-e valaki, hanem a full extra, stresszmentesítő kikapcsolódás.


És ajándéknak gondolnám elsősorban, nem rendszeres szolgáltatásnak, ezt kihagytam. Vagyis utcáról beeső vendégek teljesen kizártak.

2010. jún. 28. 14:34
 4/13 anonim ***** válasza:
2000 HUF :P
2010. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

de akkoris meg kell értened, hogy az ország nem hemzseg a milliomosktól.


mind1, rád bízom, látom megsértődtél.

2010. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem ugyanúgy látjuk a világot ás valószínűleg nem ugyanazt a szegletét nézzük.

Nem megsértődtem, de enyhén szólva lekezelő a stílusod, amit nem bírok, mert tanácsért, véleményért írtam ki a kérdést, nem kiosztásért.


Szép napot.

2010. jún. 29. 08:00
 7/13 anonim ***** válasza:
6000 ft, 20/F
2010. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

8-10ezer ft.a felsoroltakhoz hozzátéve,hogy amíg várakoznak vagy kis pihenőt tartanak a szolgáltatások között,fogyaszthatnak.Kávé,üdítő...Akinek van pénze bőven,az úgyis tud úgymond kultúráltan fogyasztani.Értem ezalatt,hogy nem akar minél többet inni,csak azért mert lehet.

Viszont nem értem tisztán,hogy érted hogy ajándék lenne.A törzsvendégeknek,időnként?Nem inkább akciós lehetőséget akartál írni?

2010. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azért írtam 2000 forintot, mert nekem csak egy hajvágás szokott kelleni, az kb. ennyi, a többit meg én is ajándéknak gondoltam... :>
2010. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

17.26 vagyok

34/n

2010. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!