Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Működne egy ilyen ajándékbolt?

Működne egy ilyen ajándékbolt?

Figyelt kérdés

Olyan ajándékboltot szeretnénk nyitni ahol ötletes,egyedi,különleges és használható termékek lennének.

Például:különböző tollak(horgász toll,Uv toll,gravírozó toll,LED-es tollak)különleges órák(kivetítős,tapsra világító)USB-s kütyük(láva lámpa,ceruzahegyező,ventilátor).Ezeken kívül bögrék,táblák,párnák,rengeteg világítós kütyü.


pár kép ízelítőnek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. jún. 22. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kis business.:) Befektetni mindig megéri, de persze csak forgalmas helyen van a bolt. Pl. egy kisfaluban nemigazán éri meg.
2010. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mint a repülő tehén

[link]

...

2010. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó ez a repülő tehén, de nagyon drága. A mi termékeink sokkal olcsóbbak lennének. Pl.: horgásztoll = 2600Ft
2010. jún. 22. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én sose vettem ilyen dolgokat...Mindenképpen olyan helyre telepítsd ahol sok a gyerek, nekik talán eladhatóak ezek a vackok...
2010. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem tucatbóvlinak tűnik, de én eleve nem vagyok vevő ilyen cuccokra.

Csinálj piackutatást, igényfelmérést és ha a számok szerint menne, akkor vágj bele.

2010. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kinek mi.A többi ajándékboltban mit kapsz?Bögrét,plüsst.Tucatbóvlit.:)
2010. jún. 23. 08:42
 7/7 anonim válasza:
Iskolához kozeli helyen nyitod,biztos lesz rá vevő.Sajnos a gyerekek elöbb megveszik a zsebpénzből,meg a tizoraipénzből ezeket a minek nevezzem dolgokat.De amugy is müködne a szülök is megveszik,én is ha hoztak egy jo jegyet ilyen olcsobb marhaságoz vettem nekik
2010. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!