Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyugdíjas ház létrehozásán...

Orbánné Szabó Zsuzsa kérdése:

Nyugdíjas ház létrehozásán gondolkodom. Jövedelmező vállalkozás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#jövedelmező #Nyugdíjas ház
2018. aug. 21. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lelkiismeretesen, becsülettel csinálod, akkor tönkre mész!
2018. aug. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha van kB 300 millió forintos, nem akarsz gyorsan hasznot megerheti
2018. aug. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
80%

Simán megéri.

Nekem ismerősöm vágott bele, de csak kicsiben, kb úgy mint Forrest Gump mamája :D

Otthon elvan azzal a "pár" öreggel, nyilván van végzettsége.

Illetve van egy beugró embere, aki kisegíti, ha nyaral stb.

Elég jól megy neki, a legtöbb embernek tetszik, hogy kis közösség, nem csak egy nagy épület tele öreggel, szal meg is válogatja.

Idiótákat nem enged be.

Jól megy neki.

2018. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Idősek otthonára gondolsz?

Eleinte biztosan nem jövedelmező, hiszen baromi sok pénzt bele kell ölni. Hosszútávon viszont szerintem az.

Brutális várólisták vannak az otthonoknál és egyre nagyobb rájuk az igény.

Ha én tehetném, akkor biztosan belevágnék. Mindenképpen ember és családbarát megoldásban gondolkoznék, valami erdő közeli helyen, nagy udvarral, ahol lehet sétálni a családdal, kiülni egy padra egy nagy fa alá. Egyszóval legyen meg az idős ember privát szférája akkor is, ha anyagi szempontból nem teheti meg, hogy egyedül éljen egy szobában. Legyen lehetősége friss levegőt szívni akkor is, ha tolószékhez kötött.

2018. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!