Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Non-Stop Boltot szeretnék...

Non-Stop Boltot szeretnék nyitni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én egy 10.000 fős városban élek ,ahol nincs ilyen bolt,pedig szerintem lenne rá kereslet.Egy ilyen vállalkozásba belefognék,még ha tudom is hogy belebukhatok.Tapasztalatokra lennék kíváncsi,akinek volt ilyen boltja,vagy akár akinek kis boltja volt.Indulási költségek,engedélyek...stb... és persze a továbbiak.Az is érdekelne hogy mennyi pénzből lehet elindítani egy ilyen vállalkozást,továbbá dohány bolt nyitásán is gondolkozom,szóval vagy ez vagy az.Azok akik nem tudnának értelmes kommentekkel ellátni,azok kíméljenek meg maguktól.Köszi!

2015. jan. 27. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha te magad tudnál dolgozni egyedül, akkor is sok a fizetendő járulék. Ám ezt lehetetlen egyedül végezni, így az alkalmazottak bérét és járulékait is ki kell gazdálkodnod, amihez nagyon komoly forgalom, bevétel és tiszta eredmény kell. Kalkulálj ezekkel és az esetleges bérleti díjjal, rezsivel, mert nagy lehet a bukta. Én kb. 2 millert nyeltem le 3 havi nyitva tartás után.
2015. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy 12 ezeres pest melleti városban lakom itt volt egy non stop bolt kb. 3 évig egy forgalmas FŐ ÚT mellet ami bezárt mert nem ment.
2015. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!