Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozás alapításával...

Saját vállalkozás alapításával vagy egy fősuli elvégzésével léphetek előre ma magyarországon? 28/F

Figyelt kérdés

Az elképzelésem az lenne hogy munka mellett egy kis vállalkozás fejlesztésével foglalkoznék,mondjuk egyéni vállalkozás vagy egyszemélyes Kft(nem tudom menyiket érdemes választani)

Vagy Fősuli és utána diplomával elhelyezkedni?


2010. máj. 27. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

egyetem MELLETT csináld, egyéni vállalkozóként. Adókedvezményeket kapsz bőven, nézz be egy APEH-irodába, ott elmagyarázzák.


Ha az ötlet megvan, és úgy gondolod, életképes vállalkozás lenne, vágj bele.


Teszem hozzá, egyéni vállalkozóként is vehetsz fel embereket, de hitelt a saját nevedre kapsz, és teljes mértékben felelsz érte.

2010. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jó ötlet:-)

Meglátom hogy sikerül összeegyeztetni a dolgokat!

Sztem egyéni vállalkozás lessz belőle,aztán majd elválik hogy jön be a dolog:-)

Tényleg tevékenységi kört a vállalkozás indulásakor csak egyet szabad megjelölni vagy ezt akár később bővíthetem?

2010. máj. 28. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!