Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 5 milliód mibe...

Ha lenne 5 milliód mibe fektetnéd?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam, hogy van aki ingatlant vesz, más esetleg földet és bérbe adja.. Az általam említett összeg csak egy kitalált!

Tényleg ekkora "pénzek" vannak ezekbe? Vagy milyen válalkozást inditanál?


2017. jún. 18. 23:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%
Oke, szerintem ne mondj olyanrol hulyesegeket amirol fogalmad sincs. En tapasztalat alapjan beszelek, nem pedig "szerintem" igy meg ugy nem lehet ilyet csinalni. Nyilvan fogalmad sincs az egeszrol. Akkor ird meg az otletedet a kerdezonek, ne egy olyan hozzaszolast kritizalj aminek alapja van. Meg sem emlitettem a Vaterat..kit erdekel a Vatera? Olyan hulyesegeket irtal, hogy eszmeletlen. Nezdd meg ezt :"Az internetes kereskedelem arról szól, hogy a vevő megkeresi, hogy ugyanazon termék hol, kinél a legolcsóbb, és ott fogja megvenni. Az internetes kereskedelem arról szól, hogy a vevő megkeresi, hogy ugyanazon termék hol, kinél a legolcsóbb, és ott fogja megvenni. " >> ?? Nos, ebbol azonnal kiderul, h fingod nincs az internetes kereskedelemrol. Meg ugy egyaltalan a kereskedelemrol. "Ez akkor tudna működni, ha csak neked lenne ugyanaz a terméked és nem másik töbszázezer kereskedőnek." >> szinten nem igaz... "Jókat szoktam mosolyogni a hazai internetes felületeken hirdető embereken, akik a leírásba még oda is írja, hogy a termék külföldről érkezik. " >> nem emlitettem a hazai piacot, de ott is vannak akik korberohognek ezt a mondatodat. Irjal mar otleteket te zseni...azt kerdezte mit csinalnal 5 milliobol..
2017. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
38%
Vannak a morgók akikről te irtál meg van a másik véglet a nagyokosok, ahova te is tartozol. Kb. azt írtad le, hogy legyen egy terméked amit napi szinten el tudsz adni. Kva nagy ötlet. A többi már csak körítés.
2017. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
0%
Hogy ha ez a ket veglet van akkor ird mar le ide hogy te melyikbe sorolod magad.
2017. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
0%
41-es, és te milyen ötleteket írtál? Semmi konkrétum.
2017. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
38%
Nem azt mondtam, hogy ez a két véglet létezik. Azt mondta te vagy a másik véglet a morgók mellett.
2017. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%

41: Kár hogy semmit nem tudtál konkrétan cáfolni abból, amit leírtam.

Csak 1 konkrét termék példát írj akkor, amiből szerinted te n+százezredik eladóként piacképes tudsz lenni az interneten!

2017. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Nezzetek, lehet szetszedni a hozzaszolasomat/otletemet, en valaszoltam az eredeti kerdesre. Az, hogy mas illetve ti mivel nem ertetek egyet vagy szerintetek miert nem jo az otlet, az engem nem erdekel. Nyilvan nektek is megvannak a sajat jo kis otleteitek amivel boldogultok az eletben igy vagy ugy. Esetleg majd ti is irjatok meg hogy mibol lett meg az elso 5 milliotok es abbol hogyan lett tobb. Ide barki irhat barmit, a kutyat nem erdekli. Jo poen. Konkret tippeket adni? Ugyan..magad sem hiszed el, akkor minek a konkret tipp? Ha elozo kedves hozzaszolo a "nagyokosokhoz" sorolt akkor ti is soroljatok be magatokat valahova, ez ugy fair. Igazabol barminek besorolhatsz, nagyjabol semmit nem szamit. Miert nem irtok otletet? Vagy meg nem volt dolgotok 5 millioval, hogy elojonne valami a szuper kritikus fejekbol? Irj egy otletet.
2017. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Van több is annál de amiből nekem lett abból neki nem lesz tehát irreleváns. A te nagy ötletedhez hasonló demagóg mondatokat írhatok én is: csinálj egy sikeres vállalkozást! Kb ennyit ért a nagy ötleted segítség szempontjából neki.
2017. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Meg mindig nem irtal otletet hanem a hozzaszolasaimat gyalulod. En irtam otletet.
2017. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Nem írtál ötletet. Csatlakozom én is ahhoz a kérdéshez, hogy mi az a termék amit te tudsz kínálni nyereséggel, amit rajtad kívül nem árul másik 100, 1000, 10000 eladó.
2017. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!