Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 5 milliód mibe...

Ha lenne 5 milliód mibe fektetnéd?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam, hogy van aki ingatlant vesz, más esetleg földet és bérbe adja.. Az általam említett összeg csak egy kitalált!

Tényleg ekkora "pénzek" vannak ezekbe? Vagy milyen válalkozást inditanál?


2017. jún. 18. 23:17
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
49%
Valóban, aki segghülye proli az el fogja szórni az 500 millát is én csak azt mondom, hogy ez önmagában nem bizonyítja azt, hogy ha 5-10 millával nem tud valaki mit kezdeni azon kívül, hogy feléli nem biztos, hogy olyan hülye lesz hogy 500 millánál nem látja át, hogy a kamat már elég és semmit nem kell tennie vagy gondolkodnia rajta.
2017. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
56%

Értelmetlen ezen lamentálni, hogy mi lenne ha, meg hogy lenne ha.

Én azt mondom, amit a saját környezetemben látok.

A pénzt nem csak megszerezni, hanem megtartani és gyarapítani kell.

Ismerek olyan fiatalt a családi körben, aki 6-700e Ft körül keres havonta, de elszórja az utolsó fillérig.

Ahelyett hogy gyűjtené és befektetné, inkább luxusalbérletben lakik, méregdrága ruhákat vesz, meg elutazgatja.

És bár relatíve magas életszínvonalon él, mégis ugyanúgy hónapról hónapra él, mint egy minimálbéres.

És olyat is ismerek, akinek többszáz milliós vagyona van, mégis egy 7-8 éves toyota terepjáróval jár, és úgy néz ki, mint egy kisnyugdíjas.

2017. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
57%

Ha csak 5 millióm lenne és mindenképp vállalkoznék akkor a következő :

Kitelepülés különböző rendezvényekre és kürtős kalács, jégkása, fagyi, lángos, pizza, pogácsa, stb ilyesmiben gondolkoznék.

2017. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
44%
Az elmúlt 9 évben egy ilyen általad említett szolgáltató sem tette be hozzánk a lábát, előtte meg minden rendezvényen volt vagy 20, ezzel sajna picit megcsúsztál.
2017. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
24%
34 ellentmondást vélek felfedezni a hozzászólásodban. :)
2017. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
22%
35-ös, akkor javaslom, igyál kevesebb célzóvizet :)
2017. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
37%

Mért csúsztam meg vele ha ez elmúlt 9 évben egy szolgáltató sem tette be a lábát ilyennel a piacra?

Szerintem olvasd el mit írtál még egyszer.


Ha nincs ilyen szolgáltatás valószínűleg igény még van rá és ezt látom is, illetve ismerősöm is van aki jégkásázik, hamburgerezik ilyen rendezvényeken, és folyamatosan megy különböző helyekre mert megéri. Ez akkor miért van?


(megjegyzem csak mint ötlet hoztam fel, nekem nagyobb volumenű terveim vannak)

2017. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
75%
#21 ha neked 5 milla az semmi, akkor utalj nekem 5 millát. hisz neked az semmi, meg se fogod érezni.
2017. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
28%
Egy brand-et epits fel amazonon. 2-3 kapcsolodo termek, napi 5-10 eladas/termek es celozz meg kb $5 profitot/termek. Tehat also hangon szamolj 15x$5 profittal naponta. A termekek legyenek eladhatoak a $20-$30 savban. A beszerzest meg kellene oldanond max $12k-bol. Legalabb 1000db-ot kellene rendelned mind 3 termekbol a fenntarthatosag miatt. Ha kicsit dragabb a beszerzesi ar, mondjuk $4-6 akkor legyen cask 2 termek. Angolul nem art ha tudsz. Nagy korvonalakban most ennyi. Ez az uzleti modell nagyon megy egy par eve es szinte nincsenek hatarok. Baromi sok mindent lehet kezdeni 5millioval, csak azoknak nincsenek otletei akik eleve nem vallalkozo szellemu negativ "zsenik"...akiknek a mottojuk "morogj sokat, hibaztass masokat, ne csinalj semmit es marad szegeny" . Na az ilyenek nem hogy 5 milliobol de 100-bol sem tudnanak 101 milliot csinalni.
2017. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
38%

39: Ez mind szép és jó, csak a mutatvány ott fog elbukni, hogy mi a termék?

Az internetes kereskedelem arról szól, hogy a vevő megkeresi, hogy ugyanazon termék hol, kinél a legolcsóbb, és ott fogja megvenni.

Egy bizonyos árszint alá meg már nem tudsz bemenni, mert akkor ráfizetéses leszel.

Ez akkor tudna működni, ha csak neked lenne ugyanaz a terméked és nem másik töbszázezer kereskedőnek.

Jókat szoktam mosolyogni a hazai internetes felületeken hirdető embereken, akik a leírásba még oda is írja, hogy a termék külföldről érkezik.

Most komolyan, ki az a hülye, aki inkább megveszi a vaterán 20-30%-al drágábban az x terméket, ahelyett hogy megrendelné az ebay-ről saját maga??

Mondom, ez akkor buli, ha olyat árulsz amit más nem, vagy esetleg csak nagyon kevesen.

2017. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!