Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 5 milliód mibe...

Ha lenne 5 milliód mibe fektetnéd?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam, hogy van aki ingatlant vesz, más esetleg földet és bérbe adja.. Az általam említett összeg csak egy kitalált!

Tényleg ekkora "pénzek" vannak ezekbe? Vagy milyen válalkozást inditanál?


2017. jún. 18. 23:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
17%
5 millió az semmi, ahogy kiderült ezekből a válaszokból is. De minek ugraksz következtetésekhez, amikor semmit se tudsz a válaszolórol?
2017. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
45%
Tisztában vagyok vele, csak arra próbáltqm rávilágítani, hogy akik olyan nagyon biztosak benne mit csinálnának X összeggel és osztják az észt azoknak érdekes módon sose volt, nincs és nem is lesz meg az az X összeg amivel a nagy tutit megcsinálják. Vagy ha 10ből 1x előfordul egyből bebukják a hülye prolik.
2017. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
17%

17: Nyilván ez nem azoknak való, aki szellemi fogyatékos.

Ugyanis aki nem szellemi fogyatékos, az nem hagyja a saját nevén a közműveket, közjegyzői okiratot készíttet, amivel bármikor kirakhatja a lakót, stb, stb.

2017. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
52%

18: Nem beszélve arról, hogy aki ezt komolyan csinálja, az már ingatlanossal hozatja a bérlőt, és az ingatlanos nem fog szar bérlőt hozni, mert akkor a következőnél már nem őt hívod.

De ingatlanos nélkül is megmondom ránézésre, hogy kiadom-e az adott illetőnek vagy nem.

2017. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
77%
Meg kicsit unalmas, hogy mióta volt ez a nagy ingatlan bumm és sokan jol jártak az ingatlanokkal azóta minden jötment idiótától ezt hallod, hogy lakást kell venni, a bérlő majd kifizeti a hiteled aztán cső. Nyilván ez a tökéletes recept, nem is értem miért nem csinálja ezt mindenki. Biztos nem olyan okosak.
2017. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
18%
19: Nem, nekem egy kicsit több van:))
2017. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
45%
Oda raktam a plusz jelet, de most ne vigyük már el ezt ilyen vergődésbe, hogy kinek van több milliója, mert nem ennek szántam. Nem ez volt a lényeg.
2017. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
67%

27: Egyébként hiába van 5 milliód, ha nem tudod mihez kezdj vele.

Aki nem tudja mihez kezdjen 5M-val, az nem tudná azt sem, mihez kezdjen 500M-val vagy 5 Mrd-al.

2017. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
95%
Ez is baromság. 5 millió egy marék kabics. Viszint 500 millával még ha teljesen világtalan is vagy a pénzhasználattal, pusztán a kamataival elvagy. És anyagi szabadságot ad. Nem mindenkinek életcélja, hogy birodalamar építsen, vagy vállalkozzon.
2017. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
13%

29:A legnagyobb tévedés!

Nézd meg a statisztikát a lottónyertesekről.

Hiába hullott ölükbe a pénz, nem volt meg hozzá a gondolkodás.

2017. jún. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!