Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásom lehetne...

Milyen vállalkozásom lehetne 3 millióból?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és szeretnék ilyen értelemben saját lábon állni.

Asztalosnak tanultam. A településen élő asztalosok nem vitték sokra ,de a szomszéd telepulésen lévőnek netto 22 millió Ft-os bevétele volt , második generációs családi vállalat.

Van a településen egy likőrgyár lassan 30 éves a dolog a cég törtébetében ahogy neki láttak..azt mondaná az ember ma, hogy ebből nem lesz semmi. Mára milliárdos forgalommá nőtte ki magát,mint kis családi vállallkozás.


Ezek mind komoly befektetések, de esetleg van valami egyszerűbb , knnyebb olyan vállalkozás,amit egyedül elindithatok és idővel jo fizető lesz?


2017. jún. 18. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

"Asztalosnak tanultam."

És mennyi ideig csináltad? Dolgoztál valaki mellett pl. vállalkozásban vagy akár állami cégnél a szakmádban?

Vannak eszközeid az asztalos munkához?


Ha nem azt szeretnéd csinálni, akkor mihez értesz még? Mi az, ami esetleg a környéketeken életképes lenne?


"esetleg van valami egyszerűbb , knnyebb olyan vállalkozás,amit egyedül elindithatok"


Persze: legyél takarító... :-) szinte 0 ft-ból indítható, munka is van, csak épp nem könnyű, dolgozni kell. Ha jól csinálod, egyre több munkád lesz, mert látják, hogy megbízható vagy, jól dolgozol :-)


Komolyra fordítva a szót: nem igazán jellemző, hogy ha egy vállalkozás egyszerű, könnyű és jól fizető, akkor azt itt elfogják árulni Neked - hanem inkább megcsinálják.

Ráadásul nem is így működik az egész: kell hozzá egy kis pénzügyi, vállalkozási ismeretek, stb.

2017. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Én mindenképp valami franchise vállalkozásba fognék mert ott már megvan "minden" neked már csak az újabb üzletbe kell befektetni és elvezetni azt.
2017. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Én azt csinálnám hogy a szomszéd településen lévő asztaloshoz társulnék. Elmondanám neki mi a helyzet és hogy nem konkurenciát akarok neki, nem túlszárnyalni őt, hanem együttműködést. Nem segítséget kérek, dolgozni akarok. Vagy bejön vagy nem, de első körben a szakmádban gondolkodj, mert egy másik területet nem lehet csak úgy hip-hop kitanulni.
2017. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Fektesd be
2017. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Gyárts valami kisebb faipari terméket/termékeket amire lenne kereslet.Akkor nem számítana, hogy helyileg hol vagy, és nem lennél a megrendelőkre utalva. Hogy pontosan miket azt így nem tudom megmondani, fel kellene mérni a piacot.
2017. jún. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!