Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy vegyem igénybe a kezdő...

Hogy vegyem igénybe a kezdő vállalkozóknak járó támogatást?

Figyelt kérdés

Magamnak egy vállalkozást nem tudnék létrehozni..

Esetleg betársulni valakihez? Kihez és hogy?

Vagy dolgozni vállalkozóként? De akkor hol és mit?


Félreértés ne essék én nem kapni akarom a pénzt és otthon verni a f*szomat ! :) Csak nagyon jól jönne ez a plusz pénz és hozzá egy állás még jobban...


(21vagyok és jelenleg csak érettségivel rendelkezem)


2010. máj. 13. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
egy vállalkozás, pl váll. igazolvánnyal havonta kb 30-50.000 Ft csak arra, hogy létezik. arra el is megy a támogatás.
2010. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez akkor igaz ha saját vállalkozásba kezdenék? vagy akkor ezzel az összes lehetőség kilőve?
2010. máj. 13. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:

alapból a járulékok meg a könyvelő stb mint mondtam, 30-50.000 Ft között lenne.


ha sikerül mellé megigényelni ezt a támogatást, akkor az pont j lenne. de arra, hogy neked legyen plusz pénzed, arra nem jó. nem is arra adják. ennyi.


miért nem tanulsz valami szakmát? érettségivel senkinek nem fogsz kelleni, max olyan helyre ahol alig kapsz valamit és bármikor kidobhatnak röhögve.


jobban kérdezve, miért nem tanulTÁL? szakmát? mivel 18-19éves korodra mér meg kellett lennie az érettségidnek, kivéve ha 2x is buktál, és a 2 év az pont 1-2 szakmára elég lett volna.


én +1 éves szakmai alatt estin végeztem egy másik tanfolyamot szakmát.

2010. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pénz hiány miatt egy ideig abba kellet hagynom a tanulmányaimat.
2010. máj. 13. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
dolgoztál helyette? mit? tehát miben szereztél tapasztalatokat?
2010. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ezt azt ismerősök által de semmi extrát inkább csak segítettem...

most meg 3honapja bejelentett álláskereső vagyok de a központba sincs kb semmi

2010. máj. 13. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:

ha csak besegítettél, akkor mellette mehettél volna suliba. mivel nincs végzettséged, így sok helyen szinte ingyen tanulhattál volna, még most is, 23éves korig általában, max a vizsgadíjat kell kifizetni.


ha nincs végzettséged, semmi tudásod, akkor nincs értelme vállalkozóvá válnod,.


keress valami szakmát ami érdekelne, mert így nem sok esélyed.


ha estire mész, akkor mellette dolgozhatsz is, sokan csinálják.


persze kell hozzá kitartás. de ez a siker kulcsa.

2010. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

kell egy nagyon jó ötlet, vagy több, és keresni olyan vállalkozókat akik hajlamosak valamennyit kockáztatni hogy kipróbálják.


Ha az a célod, hogy beszálj egy vállalkozásba vagy cégbe, azon gondolkozz, hogy ez az adott vállalkozásnak miért lenne jó. Ha ez megvan, már csak elő kell adnod. szerintem.

2010. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt a havi fix 30-50.000 Ft-ot csak azért hogy vállalkozó vagy, megspórolhatod. Beiratkozol nappali tagozatos suliba, de ha regisztrált munkanélküli vagy akkor van olyan támogatás hogy nemkell járulékot fizetni.

Bár ha úgy érzed magadnak nem tudsz összehozni egy vállalkozást akkor ezekkel nem sokra mész. Vállalkozóként dolgozásról hirtelen a biztonsági őrködés jutott eszembe. Betársulni meg nagyon nehéz, főleg pénz nélkül...

2010. máj. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!