Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vajon igénybe tudom így venni...

Vajon igénybe tudom így venni a kezdő vállalkozóknak járó támogatást?

Figyelt kérdés

A napokban elérem a 3 hónapos munkanélküliséget, és a munkaügyiben azt mondták, hogy ha vállalkozást indítok, jogosult vagyok támogatásra, ami a minimálbér összegéig fedezi a járulékaimat azt hiszem fél éven keresztül. Valaki meg tudja mondani nekem azt, hogy ez a támogatás milyen tevékenységekre vehető igénybe? vagy ezt az önkormányzat határozza meg?

A napokban kaptam egy ajánlatot egy cégtől, üzletkötői állásra, de vállalkozóival kellene végezni. Vajon erre igénybe vehetem a támogatást? vagy ha erre nem, akkor meg tudom-e azt csinálni, hogy létrehozok valami olyanra vállalkozást, amit a munkaügyi támogat, és melléktevékenységként megjelölöm az ügynöki-üzletkötői tevékenységet?


2009. ápr. 2. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerösöm ügynöki munkàval kapcsoltban (egyéb pénzügyi tevékenység) részesül ilyen tàmogatàsban. Azaz nagyon valòszìnü, hogy megkapod te is!
2009. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nos megkaptad? vagy kitaláltál mást? mert pont nemsokára nekem is aktuális lenne és jól jönne...
2010. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!