Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő, induló vállalkozók!...

Kezdő, induló vállalkozók! Előadás-sorozatot tervezünk kezdő vállalkozóknak: milyen téma érdekelne Titeket? (Pl. Cégformák, pénzügyi szabályok, pályázatok stb. )

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Cégformák és az ezzel járó előnyök hátrányok,induló tőke mértéke,adózási szabályok,fejlesztésre felvehető támogatások vagy hitelek és a pályázatok:-)
2010. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Jöhet még!

2010. jún. 26. 20:17
 3/6 anonim válasza:
Engem ezeken kívül érdekelnének még a felügyeleti szervekről az infók. APEH, ÁNTSZ, Állategészségügy, Tűzvédelem, stb. Akik csak kijöhetnek ellenőrizni. Miket kérhetnek, miket nézhetnek/ellenőriznek, mik a bírságolási "szokások", mennyi lehet ez az összeg. Illetve hogy én mit tehetek ha jönnek és ellenőriznek.
2010. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

9:33-as vagyok.


Még egy TEÁOR gyorstalpaló is jöhetne!

+

Marketingben (piacelemzés, szórólapok, reklámok) segítség a kezdéshez.

2010. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Újra a 9:33-as...

Eszembe jutott, hogy akár egy kis közgáz segítséget is nyújthattok.

Fedezeti pont számítások, Cash-flow számítás stb. Mennyi napi eladott termék esetén vagy nullszaldós, mennyi a havi fixköltséged, ilyenekre gondolok.

Sőt, akár egy teljes üzleti terv bemutatása, ami után mindenki megcsinálhatja a sajátját.

2010. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Üzleti terv készítő sablon vagy adatlap (lementhető).

Online vállalkozásokra vonatkozó előírások, jogszabályok, kötelezettségek, ellenőrző szervek (és erről minden).

Gyakorlati példák működő vállalkozásoktól, hogy tanulni lehessen más kárán.

Pályázatok fellelhetőségei, kisvállalkozások fejlesztési lehetőségei.

Üzlettárs kereső, ahol egymásra találhatnak a leendő üzlettársak).

Marketinget szerintem ne, azzal Dunát lehet rekeszteni, annyi van már.

2010. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!