Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Azon gondolkozok, hogy kéne...

Azon gondolkozok, hogy kéne vennem 1 területet és beültetni tölgyel vagy cseresznyével vagy dióval vagy ilyesmivel amit majd el lehetne adni idővel bútorfának. Vagy szerintetek mit érne meg elkezdeni?

Figyelt kérdés
Megérné?Vagy van benne lehetőség?
2016. dec. 9. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetoseg van benne, csak nem neked, hanem a dedonokaidnak. Egy tolgyfanak 80-100 ev kell a vagaserettsegig, a cseresznye meg dio leginkabb gyumolcsfakent hasznalhato - es a diofa sem ep a gyors novekedeserol hires.
2016. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer azon gondolkoztam, hogy egy széndarabot elultetnek es megvarom, amig gyemant lesz belole.
2016. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, ezeknek a fáknak sok év hogy vághatóak legyenek.

Én viszont gratulálok valamelyest hogy ezekre a őshonos fajokra gondoltál. Erdő telepítéskor estén sokan az akácra gondolnának elsőként aminek a vágásideje 30 év, csak már mindenhol akác van.....A természetnek nem a legjobb, ráadásul már nem telepíthető tudtommal. (?)

Ami gyors növekedésű az a szürke nyár őshonos eladható

2016. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 longlife ***** válasza:
Gyufa fa.Fenyő.
2017. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!