Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én gondolkozok hülyén vagy a...

Én gondolkozok hülyén vagy a barátaim?

Figyelt kérdés

3 hete van munkám (h-p 8tól du4ig), de szeretnék vmi extra munkát, amit délutánonként vagy hétvégente tudnék csinálni.

De az ismerőseim szerint ez hülyeség, miért akarok én dolgozni.

Ez az első munkahelyem.

21L


2010. okt. 19. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Elősször szerintem várj egy kicsit, ha ez az első munkád, néhány hónap után majd meglátod mennyire bírnál mellette még valamit csinálni. Ha utána úgy érzed tudnál mellette még valamit csinálni(idő,energia, családi élet nuku) akkor tedd, csak nehogy két szék közül a pad alá ess.
2010. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy hülye, csak céltudatos.

De azért még azt javaslom, várj ezzel a délutáni második műszakkal. Először rázódj bele ebbe, amiben most vagy, legyél a legjobb, tanulj meg mindent. Aztán, ha még utána is van időd, kedved és energiád, akkor nyugodtan vállalhatsz más munkát is, de sose feledd, hogy ezt, ami a főállásod, mindig 150 %-on teljesítsd.


Sok sikert kívánok hozzá.


(Én is most fogok kezdeni egy új helyen, s nekem is vannak terveim, de majd csak tavasszal valósítom meg őket szerintem, mert most arra szeretnék koncentrálni, hogy a próbaidő 3 hónapja alatt tökéletesen átlássam a cég profilját, beilleszkedjek és a lehető legtöbbet megtanuljak a munkámról.)

2010. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is 8-4ig dolgozom,s jó lenne valami kis kiegészítés.Nem vagy hülye,valamiből meg kell alapoznunk az életünk.
2010. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!