Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Befektető vagy szponzor hogyan?

Befektető vagy szponzor hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv! Adott egy weboldal csoport amit én készítettem "egyedi" nem free cms.

Közösségi portál a facebook nagyon sok képességével.

Társkereső , webshop, apróhirdetési oldalaim mind egyediek.Szerver nem gond az már megvan. Üzemeltetés miatt lenne szükség Támogatóra természetesen szerződéssel és tulajdonjoggal. Ezek elindítására és futtatásához hogyan lehetne szponzort vagy üzlettársat találni ?



2016. aug. 16. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

joey116, el kell, hogy keserítselek, de szerintem erre nem fogsz embert találni, mert nincs olyan idióta aki erre pénzt áldozna, amikor a versenytárs az egyik legnagyobb cég a világon.


Társkereső, webshop, apróhirdetést még csak-csak be lehet indítani, csak agresszív marketing kell hozzá, inkább arra fókuszálj.


Csak érdeklődésképpen, mennyi pénzre lenne szükséged? (akár itt, akár privátban megírhatod)

2016. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És miért a te 0 km-es oldaladat használjam fb helyett?


szerezz rá látogatókat, tegyél ki hirdetést.. erre más van jó pár cég,a mihez ingyen csatlakozhatsz azonnal azt meg is van oldva.


Nekem sincs szponzor az oldalaim mögött, egyedül írom és viszem azokat.. reklámok viszont szépen hoznak már pár ezer látogatónál is.

2016. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Anyagi részét még meg is oldom viszont egyedül ennyi oldalt nehézkes vinni. Főleg , hogy a közösségi oldalam átlépte a 800.000 felhasználót. Persze nem Itthon futtatom . Leginkább egy üzlettársa lenne szükségem akivel mind a pénzügyeket mind a marketinget és minden velejáróját felosztanánk egymás között. Mert egyedül sok.

A közösségi oldalam össze fűztem a társkeresővel így egy reg van a két oldalra csupán egy kattintás az egész az átlépéskor . A lényege ami miatt keresett , hogy egy aktuális randi lebeszélésénél lehet az oldalamon keresztül virágot rendelni, éttermekben asztalt foglalni vagy mozi és színház foglalás is működik . Körvonalakban ennyi .

2016. aug. 16. 11:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Közösségi oldalam és a társkereső fut egyenlőre csak.
2016. aug. 16. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!