Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan csináljak ötletből...

Hogyan csináljak ötletből vállalkozást?

Figyelt kérdés

Sajnos anyagilag nagyon nullán vagyok örülök ha enni tudok, ezáltal nincs pénzem a dolog beindításához...


Nem tudom mit csináljak, hagyjam az egészet vagy hogyan tovább ?


Az ötlet szerintem egész jó, akiknek eddig mondtam mindenki szerint nagy jövő és jó profit lapul benne.


A befektetett tőke hamar vissza jönne kb 3-4 hónap alatt maximum ...


Esetleg bank adna költsön ? Sajnos csak fedezetre adnak tudtommal.



2016. febr. 9. 19:30
 1/6 A kérdező kommentje:
*kölcsön
2016. febr. 9. 19:33
 2/6 anonim ***** válasza:
ha van épkézláb üzleti terved, akkor ad pénzt a bank. Más ha van főállásod és hitelképesnek minősülsz.
2016. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Elég valószínűnek tartom, hogy nem jönne vissza a pénz 3-4 hónap alatt. Bank semmiképpen sem fog adni pénzt, neki komoly üzleti terv kell, általában több lezárt üzleti év és megfelelő szabad cash flow, amiből majd tudod fizetni a kamatokat.
2016. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hihetetlenek tűnik hogy 3-4 hónap alatt vissza termelné a bele fektetett pénzt ... De mivel olyan szolgáltatást tudnák nyújtani közel 300 cégnek ami számára nagyon vonzó lenne, kétlem h ez problémát okozna.

Amit eddig is megvásárolt ahoz hogy tudja a szolgáltatásait árulni én annak az árába adnám azt a bizonyos terméket és ez felett még 3 olyan pluszt ami számára több bevételt termelne.

Magyarországon biztos vagyok benne hogy megállná a helyét de azt sem tartom kizártnak hogy a környező országokban is sikere lehetne.



Bank gondoltam hogy ilyen feltételekhez nem ad kölcsönt, esetleg tudtok valami alternatívát ?

2016. febr. 9. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jártál volna közgazdasági egyetemre, vagy olvasgattál volna ilyenről, akkor 3F-et tudom még ajánlani (friends, family, fools). Vagy kockázati tőkét(bár ez se sokkal egyszerűbb). Furcsa, mert szolgáltatást akarsz adni, ami gondolom még nincs kifejlesztve és nem tudom mennyire értesz hozzá szakmailag.
2016. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyi indulótőkére van szükséged?

Amennyiben befektetőt keresel, győzz meg és beszállok!

2016. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!