Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kapok pénzt? (Bővebben...

Hogyan kapok pénzt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy vállalkozást akarok elindítani a közeljövőben, ami egyébként gyors pénzt hoz. Nem sokat, nem rögtön, de biztos hoz pénzt hosszútávon.


Nem is ez a lényeg, hanem, hogy hogyan kapok pénzt, mert az egész üzlet lényege, hogy ne saját pénzből kezdjem.


Az lenne a kérdésem, hogy Magyarországon inkább a banktól lehet kölcsönt kapni nagyobb vállalkozáshoz, vagy inkább befektőt találni jobb, és vele megbeszélni a dolgot?


A másik kérdés az, hogy kölcsönt lehet-e banktól kapni befektetésre, ha nincs meg a havi 100ezer havi nettó jövedelem, csak alaptőke (pl 20-30% a teljes szükséges összegnek)?


Köszönöm!



2015. jún. 16. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyet én is akarok. Valaki adjon pénzt nekem a nagy semmire.
2015. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első elég lényegre törően fogalmazott.
2015. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdező amiről te beszélsz, azt nevezik alkalmazottnak, próbáld ki!
2015. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A kérdésre azért nem válaszolnátok.

Ez nem hülyeség (ellenben azzal amit leírtatok), meg milliók egy hét alatt nem lesznek. kb 10 év kell a teljes kiépítéshez, de tudom miről beszélek. Szóval aki tud, a kérdésre válaszoljon.


Bank, vagy befektető?


Köszönöm!

2015. jún. 17. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Válaszoltunk. Egyik sem. Senki nem fog erre pénzt adni. Most mire? Homályos hülyeségekre?
2015. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ilyen béna szövegekkel max tájékozatlan nyugdíjasok, és buta meggazdagodni akaró prolik pénzét lehet kicsalni, de pénz intézetét, befektetőjét nem igazán. Azoknak ennél több esze van...


Most hiába lehet hogy ez egy életképes ötlet, és később tényleg milliókat hozhat (bár kétlem) de a nagy büdös semmire senki nem ad neked egy zsák pénzt.

2015. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Itt soha nem is az ötletről volt szó, és nem is arról, hogy mennyi pénzt hoz.


Ilyen negatív hozzáállással, hogy kétled, hogy milliókat hoz, meg tuti nem fogsz soha annyit keresni, hogy nyugodtan éld a hétköznapokat.


Ha valaki tud milliárdokat csinálni, az én néhány millió/éves bevételem apró falat.


Már nem várok választ, viszont hogy tisztázzuk a helyzetet, én csakis arra voltam kíváncsi, hogy ha valaki akármilyen vállalkozást akar indítani, az inkább a banktól kérjen/kap kölcsönt, vagy jobb egy befektetővel beszélni.


Majd ők eldöntik, hogy jó ez az ötlet, és megéri-e befektetni. Itt végig a kérdés annyi volt, hogy inkább bankkal jobb konzultálni, vagy egy olyan emberrel, akinek sok pénze van.

2015. jún. 18. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez esetben a válasz:


Attól függ. Ha annyit sem értesz meg, hogy nem minden vállalkozás ugyanolyan, ezért nem minden vállalkozásnak ugyanazok a tőkeszerzési lehetőségei, akkor te sem fogsz milliárdokat keresni.

2015. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi.
2015. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdés a következő: Bankot könnyebb bepalizni, vagy a befektetőket?
2015. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!