Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Te is szeretnél ötletelni?

Te is szeretnél ötletelni?

Figyelt kérdés

Olyan hétköznapi embereket keresek, akik úgy érzik nem rendelkeznek még elég bevétellel. Többre vágynak, de nem csak anyagilag. Legyél kreatív, optimista, életre való, jó csapatjátékos, legyenek ötleteid, és ne legyél bunkó :)

Egy olyan "alkotói" csoportot szeretnék létrehozni, ahol mindenki beleadja az ötletét, és együtt kitalálunk valami jóféle vállalkozást. A csoport szervezése a Facebook-on történne zárt csoportban.



2015. okt. 27. 17:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
Na akkor 2 hülye egy pár alapon remekül egymásra találtatok :D
2015. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
:) Sok hülye sikeres ember van..
2015. okt. 27. 19:02
 13/23 anonim ***** válasza:

"A tudás nagyobb érték, mint a pénz.

Sok tudást kell összedobni, nem a pénzt."


Oké, de ha valakinek olyan tudása van, ami egy vállalkozásban értékes, annak jó eséllyel már most is jól fizető állása/vállalkozása van. Miért lenne szüksége egy ilyen csoportra?

2015. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Oké, de ha valakinek olyan tudása van, ami egy vállalkozásban értékes, annak jó eséllyel már most is jól fizető állása/vállalkozása van. Miért lenne szüksége egy ilyen csoportra?"


Na, a másik félkegyelmű.

Miből gondolod, hogy sikeres vállalkozása van?

Rengeteg olyan vállalkozás van, ahol akkor törtek fel mikor az alapítók találkoztak.

2015. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
13: Sok értékes tudással rendelkező ember szaladgál az utcán, akik vagy nem tehetik meg, hogy kilépjenek a munkahelyükről, vagy nincs elég önbizalmuk, hogy bele vágjanak, hogy egyedül bele vágjanak. Valakinek lehet egy területen tudása, ügyessége, ami önmagában kevés a sikerhez. Ezért érdemes csapatban gondolkodni.
2015. okt. 27. 19:13
 16/23 anonim ***** válasza:

#9 nem elhiszem, hanem tapasztalom. Nem pont yt csatornával, hanem bloggal, de mindegy. Indulási költségem max 40e-volt, ez azért nem egy lehetetlen összeg, még ha minimálbéres melós vagy akkor se!


De te mindenkinél okosabb vagy, mindenhez értesz, így kár magyaráznom. Nem baj, a pesszimista embereknek is megvan a maguk helye a világban! Nélkületek nem tartanék ott ahol.

2015. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Jó az elgondolás, csak most azon gondolkozom mi lehetne az a cég aminek van pl. 100 tagja, 100 féle végzettséggel, az ország 100 különböző részén és ebből egy nagy valami üzletet össze lehetne hozni. Ha meg csak ötletelgetünk a csoportban, az is jó, eltöltjük az időt, beszélgetünk, de kb ennyi. :) De ha megcsinálod a csoportot én szivesen csatlakoznék. Én jelenleg is vállalkozó vagyok, de most csak mellékállásban gyed mellett, szóval ráérek ötletelni :D.
2015. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Szia!


Meglepődnék, ha 100 ember összejönne! :) Az már tényleg sok lenne... de kezdésnek 10-15 ember jó lenne. Szerintem érdekes projekt lenne, a legrosszabb ami történhet, hogy nem történik semmi, de ezt kizártnak tartom. Ha meg sem próbáljuk sosem derül ki.

2015. nov. 17. 14:13
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

Nem rossz elképzelés, bár közös projektet ennyi ember nem hiszem hogy össze tud hozni. Viszont tippekkel, tanácsokkal elláthatják egymást a tagok, és akár 2-3 fős vállalkozások is kialakulhatnak a csoporton belül, ha úgy sikerül.

A szűrésen gondolkozz. Azon túl, hogy valaki kreatív, lelkes, optimista, szerintem szükség lenne arra is, hogy legyen legalább egy konkrét ötlete, vagy tapasztalata. (pl. vállalkozó vagy legalább próbálkozása volt)

2015. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Küld el priviben a facebook csoport linkjét, én nagyon szívesen csatlakoznék és ötleteim is lennének.
2015. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!