Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tudnátok ötletelni mi az amit...

Tudnátok ötletelni mi az amit vállalkozásban lehetne csinálni és valamennyire passzol a végzettségemhez?

Figyelt kérdés
Tanítóként diplomáztam rajz műveltségi területtel, valamint tanultam színjátszást, de arról csak egy oklevelem van végzettségem nincs. Elhelyezkedni az évek alatt eddig sajnos nem tudtam, de már nem is szeretnék. Mindenképp valami vállalkozásban gondolkozom, de nem tudom merre induljak el, van valami ötletetek?
2014. ápr. 28. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit jelent pontosan a rajz műveltségi terület?

Tudsz is jól rajzolni? Kreatív vagy?

Ha igen, én el tudnék képzelni valamilyen tervezői munkát. Pl. logók, mindenféle céges anyagok, könyvborítók.

Persze nem tudom, hogy mennyire van erre kereslet.

Vagy kreatív hobbi bolt. A mi városunkban csak egy-két ilyen van és úgy tűnik, nagyon jól megy.

2014. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még eszembe jutott :)

Gyerekszobák dekorálása

Kreatív foglalkozások szervezése gyerekeknek, vagy akár színjátszó foglalkozás

Napközi, gyerekfelügyelet, ahol szintén ki lehetne tűnni valamilyen speciális foglalkozással

2014. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!