Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozásban megéri újra...

Vállalkozásban megéri újra gondolkodni?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri újra vállalkozónak lenni, ha nem biztos, hogy sikeresnek mondható évem lesz? Gondolkodtam azon hogy újra egyéni vállalkozó legyek, de abba még adóságom is lett, de letudtam. Szeretnék törvényesen elindulni újra ebbe a nehéz életbe, de félek hogy megint csak a járulékokat fogom fizetni és nem tudok gyűjteni. Szeretnék egy kft.-t alapítani de ahhoz azt se tudom mi kell. Mit tudok tanácsolni nekem? Valaki légyszíves segítsen, nagyon megköszönném!
2014. márc. 8. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Üzleti modell?
2014. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulás (vállalkozási ismeretek), a fent írt üzleti modell, stratégiai terv, üzleti terv. Ha ezek meg vannak a kérdésedre is tudod a választ.
2014. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szerintetek megéri újra vállalkozónak lenni" Neked nem!


Sokszor buktál, de az okokat nem írod. Amíg te sem vagy velük tisztában, addig ne törd a fejed újabb kísérleten, mert csak rá*aszol!

Gondold át mit hibáztál, min tudnál javítani, miben lennél magadhoz képest forradalmi és a sokak által említett üzleti tervet se felejtsed el :)

2014. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!