Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen témaköröket dobjak fel...

Hawaiidream kérdése:

Milyen témaköröket dobjak fel blogra?

Figyelt kérdés
Szeretnék indítani egy blogot, ahol céges témakörök/információk/olvasni valók lennének illetve minden, ami "cégvilág" körébe tartozik vagy kapcsolatos vele.Tudnátok tippeket/ötleteket adni, hogy mégis milyen témakörök lennének jók ?:)

2015. aug. 2. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

nem.

amikor lesz témád magadtól, akkor kezdj bele, addig nincs értelme. ez így csak erőltetett.

2015. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
gombhoz a kabátot tipikus esete
2015. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ment a mínusz mivel nem kérdésre kaptam választ. Témaköröket kérek köszi..
2015. aug. 2. 13:32
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Én meg plusszoltam őket, mert jókat írtak


A házat sem a tetővel kezded építeni.

2015. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az alap megvan. Ezért is tettem fel a kérdést úgy, hogy "CÉGVILÁG" témakörök. általánosítva kértem mi az ami érdeke egy cégnek miről szeretne kapni több infót. A blog csak mellékes lenne ........ TÉMAKÖR KELL. természetesen egyetértek az utolsó hozzá szólóval. Csak nem szeretem mikor jönnek az okoskodók. Nyilván ha felteszel egy kérdést neked is idegesítő lenne ha nem a kérdésre kapnál választ hanem köntörfalaznak meg, útba igazgatnak. TEHÁT TÉMAKÖRÖK KELLENEK (pl, Adó hírek, stb..)!! KÖSZÖNÖM.
2015. aug. 2. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:

ha van tartalmad, akkor miért tőlünk kérded a témát?


Vagy én kitalálom, hogy a disznókról fogok bologot írni, adjatok témát?

2015. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert feltételeztem, hogy aki ezeket a témaköröket olvassa nyilván van valami érdekeltsége vállalkozás/cég iránt vagy esetleg van neki. Ezért tettem fel a kérdést, hogy mi az amiről szeretne valaki többet informálódni, tájékozódni stb.. mi az amit szívesen olvasna, avagy mire lenne "kereslet" van pár alap témaköröm de kiváncsi vagyok külsős véleményre is.
2015. aug. 2. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
A blogod már most döglött, pedig el sem indult!
2015. aug. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogyan lehetek szerelmes?

Hogyan űzhetem el a szerelmet?

Miért ülnek az emberek a gép előtt?

Hogyan rendelhetek neten?

Hogyan tudom lemondani a rendelésem?

Honnan tudhatom meg van-e a páromnak gyereke?

Stb... Milyen témaköröket dobhatok fel a blogra?


Sajnállak, a tanácsom ne add fel, kifogod bírni a szünet hátralevő részét és talán nem halsz bele az unalomba, fel a fejjel!

2015. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!