Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tippek, hogy hogyan dobjak le...

Tippek, hogy hogyan dobjak le 8 kg-ot?

Figyelt kérdés

8 kg-ot szeretnék fogyni,és szeretnék tanácsot kérni,hogy hogyan csináljam??

Az egész testemen egyenletesen van lerakódva,szóval konkrét területet nem tudnék mondani,ami a kritikus pont!

Étkezésben túl sokat nem tudok változtatni,mert nincs lehetőségem nagyon variálni. Napi 4x eszem,reggeli(8),ebéd(12),uzsonna(15) és előre hozott vacsora(17-18).Ebből az ebéd néha ki szokott maradni.

/Pl. már egy jó ideje csak pirítóst eszek,kerülöm az ilyen párizsi,szalámi féle szemeteket,eddig egész nap teát ittam,most átszoktam arra,hogy csak reggeli mellé iszom,amúgy víz,esetleg 100%-os gyümölcslé,margarin helyett vaj,lehetőség szerint valami egészséges toast kenyér,zsíros ételek nem igazán eszem,a csokinak közbe elcsábulok,de próbálom mérsékelni magam,energiaital és egyéb szemetekkel nem tömöm magam,édességnek gyümölcsös joghurtot szoktam enni,vagy inni kakaót,a szendvicsek mellé szoktam paradicsomot,vagy paprikát enni,szoktam közbe natúr csirkemellet zöldségágyon enni/

Ennyit sikerült kigyűjtenem,ami jellemzi a táplálkozásom.

A mozgásomról: hetente lovaglás/van,hogy 2x/

hetente 3x vagy 4x 6 km bicikli,kb. 1 óra séta

Ezen kívül folyton mozgásban vagyok,ide rohanok a macskával,oda rohanok a kutyával.

Sokat dolgozom itthon fizikai munkát: pl. kaszálás,kerti munka, cipelek nehéz dolgokat is,ha kell talicskázom fát


A leírtak után mit tudnátok tanácsolni,mozgás és táplálkozás terén??


Köszi előre is! :)


2015. júl. 25. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kakaó gyümölcs joghurt tiltva.Helyette:natur joghurt bele valamilten gyümölcs.Ez sokkal egészségesebb
2015. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem volt Régen egy kis túlsújom . 10 kg fogy tam 1 hét alatt !!


Minden nap fuss egy órát!

Reggelizni kevésbé hizlaló étel mert reggel kell bevinni a legtöbb tápanyagot . Ebédre natur dolgokat és kerüld a zsírt és az olajat . Vacsira pedig zöldség . Italnak bocsi nehéz de csak víz !! Reggelinél is !! Drukkolok nekem bevált !!

2015. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!