Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek ebbol mennyi...

Szerintetek ebbol mennyi penzt tudok csinalni?

Figyelt kérdés
Eleg nyitott szemely vagyok a kulonbozo nepek vallasok gasztnoromiai irant. Sok olyan etelt ettem, ami borzasztoan egyszeru es finom. Nagyon sok olyan etel van, amihez a hozzavalok Magyarorszagon is megteremnek, csak a parositasokat nem ismerik otthon. Otthon is eleg nagy utazo vagyok van ugy, hogy reggel elmegyek sopronba de delutan mar telekocsival megyek gyulara, igy tudom, hogy ezek az izek ismeretlenek. Arra gondoltam, hogy osszeirnek ilyen pl kenyer es peksutemeny tipusokat kifejezetten peksegek szamara. Irnek egy konyvet, fotokkal, receptekkel es elso korben csak vallalkozasoknak arusitanam, kovetkezo korben meg az orszagos konyhalozatokban. A neveket es szrmazasi helyeket pontosan feltuntetnem, de lenne ar sajat krealmany, amit levedetnek, es azt ugy kell nevezni. A nyomonkovetes is megoldhato.

2015. márc. 23. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mínuszba jönne ki a szám.
2015. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem találsz rá kiadót.
2015. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!